Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİSPOR, ÜST MANŞET 27 Ekim 2014

Şehitlere Asker Selamı

Şehitlere Asker Selamı
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazipsor Kütahya deplasmanında yaşananları unutmadı, unutmayacak.

 

Kütahya deplasmanında Kütahyaspor taraftarları ve bazı yöneticilerin “PKK dışarı” sloganlarıyla karşılaşan Sultangazispor yaşananları unutmadı, unutmayacak.

 

Ligin 5. Haftasında deplasmanda Kütahyaspor ile karşılaşan temsilcimiz Sultangazispor’a PKK yaftası vurulmaya çalışılmış ve İstiklal Marşı okunmadan es geçilmişti. “PKK dışarı” diye slogan atan, Milli Marşımızı okumadan es geçen Kütahyaspor taraftarları ve bazı yöneticilerinin yaptıklarına en güzel cevap dün oynanan Arifiye Kalaycıspor karşılaşmasında verildi.

 

Sultangazispor 3- A.Kalaycıspor 0 TIKLAYIN

 

Haksız yere verilen saha kapatma cezasından dolayı 6. Haftayı İzmit Cephanelik stadında oynayan temsilcimiz Sultangazispor’da şehitlerimiz için ve Kütahya’da yaşananlara mesaj vermek için futbolcularımız asker selamı verdiler. Her atılan gol sonrası asker selamı veren Sultangazisporlu futbolcular Hakkari’de şehit olan askerlerimiz için selam verirken, Kütahyaspor’a da verdikleri asker selamı ile gönderme yaptılar.

Sultangazisporlu Futbolculardan Şehitlere Asker Selamı

 

Kütahyaspor Taraftarı Haddini Aştı!TIKLAYIN

 

Karşılaşmaya damgasını vuran Asker selamının yanı sıra Sultangazisporlu taraftarlarda okudukları İstiklal Marşı ile tüm stadı ayağı kaldırdılar. İzmit Cephanelik stadında okunan İstiklal Marşı ile Kütahyaspor’a “İstiklal Marşı” böyle okunur mesajı verildi.

 

Öte yandan sosyal medyada Kütahyaspor’a tepkilerde çığ gibi büyümeye devam ediyor.

 

İŞTE O TEPKİLERDEN BİRİ… 

 

10751980_719824454733627_1260635533_n

İlginizi çekebilir

Biri Oyaladı, Diğeri Çaldı

Biri Oyaladı, Diğeri Çaldı

Tasarım | Enba