Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİSPOR, ÜST MANŞET 15 Mart 2016

Sultangazispor’u Bursa’da Tuncer Gökçe Ağırladı

Sultangazispor Yönetim Kurulu Üyesi ve işadamı Tuncer Gökçe, ekibimizin Bursa takımlarından Kestel Belediyespor ile yapacağı müsabaka öncesi ve sonrası ağırladı.
Sultangazispor’u Bursa’da Tuncer Gökçe Ağırladı
Ali Baba Halı Yıkama

“BİZ SULTANGAZİLİYİZ”

Temsilcimiz Sultangazispor’un Kestelspor’u 1-0 yenerek liderlik koltuğuna oturduğu karşılaşma öncesi ekibimizi karşılayan ve ağırlayan Öz Güvenler Catering Yönetim Kurulu Başkanı ve Sultangazispor Yönetim Kurulu Üyesi Tuncer Gökçe, sporculara kişi başı 1000 TL prim sözü verdi. Takımın konaklam ücretlerini de karşılayan Gökçe, “Biz Sultangaziliyiz. Biz Sultangazisporluyuz. Ekibimizi 3. Lig’de görmek için elimizden ne gelirse yapmaya hazırız.” Dedi.

IMG_5516

“BİZE HER YER SULTANGAZİ”

Öz Güvenler Catering Yönetim Kurulu Başkanı ve Sultangazispor Yönetim Kurulu Üyesi Tuncer Gökçe Tuncer Gökçe, lider Sultangazispor’u şirketin Bursa tesislerinde ağırladı. Kestel Belediyespor karşılaşması sonrası Sultangazispor Kulüp Başkanı Osman Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyelerini Öz Güvenler Catering Bursa tesislerinde ağırlayan işadamı Gökçe, tesisi gezdirerek bilgi verdi.

IMG_5508

Öz Güvenler Catering Bursa tesisi hakkında Sultangazispor yöneticilerini bilgilendiren Tuncer Gökçe, şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Sultangazispor’a başarılar diledi. Merkezi kısa bir süre öncesine kadar Sultangazi’de bulunan yaklaşık bir ay önce Hadımköy’e taşınan Öz Güvenler Catering’in İstanbul başta olmak üzere Bursa’da da günde binlerce kişiye taşıma ve yerinde yemek üretimi ile hizmet verdiğini söyleyen Tuncer Gökçe, Sultangazispor yöneticilerini, teknik heyeti ve futbolcuları Bursa tesislerinde ağırlamaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.Kestel Belediyespor karşılşaması öncesi Bursa tesislerinde yöneticileri, teknik heyeti ve futbolcuları yemekte de ağırlayan Gökçe, “Bize her yer Sultangazi. İnanıyorum ki, ilçemizin gurur kaynağı olan Sultangazispor hedeflediği 3. Lig’e yükselecek. O sene, bu sene” dedi.

Sultangazispor Kulüp Başkanı Osman Cengiz ise, kendilerini Bursa’da ağırlayan, takıma maddi ve manevi destek sunan Tuncer Gökçe’ye teşekkür etti.

IMG_5524

IMG_5508 IMG_5509 IMG_5512 IMG_5513 IMG_5514 IMG_5515

 

Tasarım | Enba