Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 13 Nisan 2017

Sultangazi’ye 150 Araçlık Otopark

İSPARK yayınladığı basın açıklamasında Sultangazi 50. Yıl Mahallesi’nde bulunan Zemin Altı Otoparkının hizmete açıldığını duyurdu.

İSPARK yayınladığı basın açıklamasında Sultangazi 50. Yıl Mahallesi’nde bulunan Zemin Altı Otoparkının hizmete açıldığını duyurdu.

İSPARK’tan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Kent genelinde otopark ihtiyacının karşılanması için çalışmalarını sürdüren İSPARK Sultangazi zemin altı otoparkını hizmete açtı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Sultangazi Belediyesi’nin yapımını tamamladığı İSPARK’ın hizmete açtığı 150 araç kapasiteli Sultangazi zemin altı otoparkında, 24 saat hizmet veriliyor. Modern güvenlik sistemleri, engelli park alanları ve akıllı ödeme sistemlerinin bulunduğu otoparkta, İstanbulkart ve kredi kartı ile ödeme yapılabiliyor.

İSPARK’ın otopark kapasitesini artırmak istediklerini belirten İSPARK Genel Müdürü Nurettin Korkut “Park istatistikleri ve trafik yoğunluğuna bağlı olarak ihtiyaç duyulan bölgelerde, modern, çevreci, sosyal donatı alanları olan teknolojik otoparkları İstanbul Büyükşehir Belediyesinin desteği ile hizmete açmaya devam ediyoruz.” dedi.

iSPARK Hizmete açtığı modern otoparklar ile otopark sorununun çözümüne katkı sağlıyor.

1dad8060-3f6a-4e9a-8844-c46dd5322e88

Yorumlar

Tasarım | Enba