Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 24 Nisan 2018

Sultangazi’ye 9 Yılda 850 Bin Ton Asfalt

Sultangazi Belediyesi, ilçenin alt yapı ve üst yapı alanında kusursuz olması için dört koldan çalışmaya devam ediyor. İlçede havaların durumuna göre asfalt ve kaldırım çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, asfalt çalışmaları ile Sultangazi’de 9 yılda 850 bin ton asfalt serimi gerçekleştirdi.

Sultangazi Belediyesi’nin 9 altın yılının anlatıldığı kitapçıkta; asfalt, yol, kaldırım, bordür ve oluk çalışmalarının yer aldığı bilgilere de yer verildi. Kitapçıkta yer alan bilgiler doğrultusunda; Sultangazi’de 9 yılda 850 Bin ton asfalt serimi ve yama çalışmaları yapıldığı belirtildi.

Habipler, Yayla, Zübeyde Hanım ve Gazi Mahalleleri dahil ilçe genelindeki tüm mahallelerde asfalt kaplama çalışmaları yapıldığına vurgu yapılan kitapçıkta;

Sultangazi’de 9 yılda, 1 milyon 147 bin 298 metrekare yol ortası taş kaplama, 1 milyon 108 bin 183 metrekare taş kaplama, 469 bin 140 metre bordür ve 378 bin 924 metre oluk imalatı ve tamiri yapıldığı bilgileri kamuoyu ile paylaşıldı.

Kitapçıkta; yağmur suyu kanalı çalışmaları, elektrik kablolarının yer altına alınması, cadde ve sokak aydınlatma çalışmaları ve diğer alt yapı çalışmaları hakkında da bilgiler yer alıyor.Yorumlar

Tasarım | Enba