Eminhaber.Org

‘Sultangazi’ye garson devlet anlayışını getireceğiz’

Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı belediye başkan adayı Hüseyin Aydoğan ve meclis üyesi adaylarını kamuoyuna tanıttı.

“Dürüst Başkan, Dürüst Yönetim” sloganıyla gerçekleştirilen törende Saadet Partisi Sultangazi Belediye başkan adayı Hüseyin Aydoğan ve meclis üyesi adaylarının tanıtımı yapıldı. Belediye Başkan adayı Hüseyin Aydoğan, “Biz yerliyiz ve milliyiz. Gardiyan devlet değil, garson devlet anlayışını Sultangazi’ye getireceğiz” dedi.

Sultangazi Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlenen aday tanıtım toplantısına, Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim, Saadet Partisi İBB Başkan adayı Necdet Gökçınar, CHP Belediye Başkan adayı mimar Haluk Bozkurt,CHP İlçe Başkanı Murat Poyraz, İYİ Parti İlçe Başkanı Sinan Taşkın, STK temsilcileri, muhtarlar ve muhtar adayları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Aday tanıtım töreninde konuşan Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Hüseyin Aydoğan, ilçenin sorunlarına vakıf olduklarını belirterek, Sultangazi’ye garson devlet anlayışını getireceklerini söyledi. Konuşmasında bazı projelerine de değinen Aydoğan, kendisinin ve meclis üyesi adaylarının yerli ve milli adaylar olduğunu söyledi. Eğitimden sağlığa birçok projesine değinen Hüseyin Aydoğan’ın en ilginç projesi ise ‘Kuluçka merkezleri’ oldu.  Aydoğan, Kuluçka merkezleri projesi ile genç fikirleri bir araya getireceklerini ifade etti.

Yorumlar

Tasarım | Enba