Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 23 Şubat 2017

Sultangazi’ye iki Gençlik Merkezi yapılacak

Belediye Başkanı Cahit Altunay, 2018 yılında Sultangazi’de 2 gençlik merkezinin hizmete gireceğini söyledi.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ı ziyaret etti. Altunay, bakandan Sultangazi’ye yatırım sözü aldı.

Geçtiğimiz ay biz dizi temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Belediye Başkanı Cahit Altunay, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ı makamında ziyaret etti. Altunay, ilçede devam eden yatırımlar ve 2017 yılı içerisinde yapılacak sportif faaliyetler hakkında Bakan Kılıç’a bilgi verdi.

Ziyareti katıldığı bir televizyon programında değerlendiren Belediye Başkanı Cahit Altunay,“Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ilçemizde iki tane gençlik merkezinin bakanlığın üstleneceğini söyledi. Gençlik ve Spor Bakanlığı iki gençlik merkezini projelerine aldı.” Dedi. İhaleye çıkan iki gençlik merkezinin 2018 yılında hizmete gireceğini belirten Başkan Altunay,“Bakanlıklarımızın ve Büyükşehir Belediyemizin destekleri ilçe belediyesinin imkanlarıyla buluşunca neler olduğunu görüyoruz. İnanıyorum çocuklarımız çok daha güvenle geleceğe bakacak. Sultangazi’de tercih edilen ilçeler arasında yerini alacak.” Diye konuştu.

C3AKAteWgAEvbHd

Yorumlar

Tasarım | Enba