Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 2 Temmuz 2015

Sultangazi’ye yüksekokul kazandırıldı

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’dan bir müjde daha.

 

Geçtiğimiz gün bir programda yaptığı konuşmada halk arasında daha çok Çapa Tıp Fakültesi olarak bilinen İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nin Sultangazi’ye kazandırılacağının sinyallerini veren Başkan Cahit Altunay, dün akşam Sultangazispor Kulübünün düzenlediği iftar yemeğinde, İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulunun Sultangazi’ye kazandırıldığının müjdesini verdi.

 

Sultangazispor Kulübünün düzenlediği iftar yemeğinde konuşan Belediye Başkanı Cahit Altunay, Sultangazi’de birçok şeyin değiştiğini, büyük hayaller kurduklarını ve bu hayallerin gerçekleşmesi için gece gündüz çalıştıklarını söyledi. İlk olarak geçtiğimiz gün bir programda 2017 yılında yıkılması gündemde olan İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp (ÇAPA) Fakültesi’nin Sultangazi’ye kazandırılacağının sinyallerini veren Başkan Altunay, bir bomba daha patlattı.

 

“İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulunu Sultangazi’ye kazandırıldı” müjdesini veren Belediye Başkanı Cahit Altunay, “Sultangazi’de birçok şey değişiyor. Artık büyük hayaller kuruyoruz. Büyük hedefler koyuyoruz. İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulunu ilçemize kazandırıyoruz. Bu okulumuz yapımı devam eden Devlet Hastanemizin yanında yapılacak. İstanbul Üniversitesi ile konuştuk ve bu konuda bir anlaşmaya vardık. Bu okulun yapımını Sultangazi Belediyesi olarak biz yapacağız.” Dedi.

 

Belediye Başkanı Cahit Altunay TOKİ tarafından Habibler Mahallesi’nde yapımı devam eden Sağlık Meslek Lisesi’nin yanına Sağlık Meslek Yüksekokulu’nun da yapılacağını sözlerine ekledi.

10686935_984978278201905_7880525851873781682_n

Yorumlar

Tasarım | Enba