Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 22 Eylül 2020

‘Sultangazi’yi daha iyi hale getirmek için gayret ediyoruz’

Sultangazi Belediye Başkanı av. Abdurrahman Dursun, 50. Yıl Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında çocuklara ve vatandaşlara maske de dağıtan Dursun, mahallede bulunan caddelerin ışıklandırma çalışmalarının sona erdiğini, bu caddelerin yapılan çalışmalarla yeni bir imaja büründüğünü söyledi.

Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, her hafta gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerini bu hafta 50. Yıl Mahallesi’nde gerçekleştirdi. Mahalle muhtarı Emrullah Özdemir ve Meclis Üyesi Fatih Sultan Mehmet Çiçek ile birlikte bir diz ziyaretlerde bulunan Başkan Abdurrahman Dursun, ilk olarak Fevzi Çakmak Camii Eğitim ve Hizmet Vakfı’nı ziyaret etti. Burada Vakıf yöneticilerinden çalışmaları hakkında bilgi alan Dursun, daha sonra esnaf ziyaretinde bulundu.

Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Dursun, sorunları ve önerileri yerinde dinledi. Ziyareti sırasında Dursun, çocuklara ve vatandaşlara maske dağıttı. Sultangazilileri maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymaları yönünde uyarıda bulunan Dursun, “Sürekli Sultangazi’nin, Sultanşehir’in güzel insanlarıyla bir arada olmaya çalışıyoruz. Bugün de Fevzi Çakmak Camimiz de cemaatimizle bir araya geldik. Cemaatimizi dinledikten sonra mahalle esnafımızı ziyaret edip, hasbihal ettik. Sultangazi’yi daha iyi hale getirmek için gayret ediyoruz. Bir taraftan hem halk ile iç içe olmaya gayret ediyoruz, bir taraftan da hizmetleri yerinde inceliyoruz. Orhangazi Caddesi’nde ışıklandırma çalışmalarını kendi dönemimizde bitirdik.  50. Yıl Mahallesi’nde caddelerin alt yapısı ve caddelerin ışıklandırması konusunda baya bir mesafe kat ettik. C Caddesi’nin pırıl pırıl bir hale getirdik. Şu anda bu caddemizde park problemi yaşanıyor. Bu caddemize dubalar koyarak park problemini çözeceğiz. B Caddesi ciddi bir problemdi. B Caddesi’nin hallettik. D Caddesi’ndeyiz, M Caddesi’ndeyiz, A Caddesi’ndeyiz, L Caddesi’ndeyiz. Bu caddelerdeki çalışmalarımızı bitirdik. Bu caddelerimizi pırıl pırıl hale getirdik. İyi gidiyoruz, inşallah çok daha güzel işlere hep beraber imza atacağız” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba