Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SULTANGAZİ 11 Temmuz 2014

SUMDER Yapı A.Ş İftar Yemeğinde Buluştu

SUMDER Yapı A.Ş, Altınser Restaurant’ta iftar yemeği verdi. Yemeğe Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz, Belediye Başkanı Cahit Altunay, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Demir, Mal Müdürü Aydın Ünal, STK Temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Yemekte konuşan SUMDER Yapı A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Öztürk, iftar yemeğine katılan davetlilere teşekkür etti. Öztürk, “Davetimize icabet ettiğiniz için tüm ortaklarım adına hepinize teşekkür ediyorum. Bu mübarek Ramazan ayının tüm islam alemine hayırlı olmasını cenabı Allah’tan niyaz ederim.” dedi.

 

Sultangazi Müteahhitler Derneği Başkanı Osman Derdiyok ise, “Bu mübarek ayda iftar sofrasında beraber bu anları paylaşmaktan inanılmaz derecede mutluluk duyuyorum.” diye konuştu.

sumder yapı a.ş iftar2

SUMDER Yapı A.Ş’ye verdikleri iftar yemeğinden dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Cahit Altunay, Sultangazi’de kurum ve kuruluşların her geçen gün sayılarının artığını belirterek, önemli bir birlektiliğin oluştuğunu söyledi.

 

Sultangazi’de yaşanan değişim ve dönüşümün Belediyenin çabalarıyla gerçekleşmesinin imkansız olduğunu ifade eden Başkan Altunay, “Bu konuda eğer sivil toplum kuruluşları destek vermez ise, eğer bu kurumlar bu işi üstlenmezse ilçedeki değişim ya geçikir yada olmaz. Dolayısıyla ciddi bir sermaye sahibi olan Sumder Yapı A.Ş’yi önemsiyorum.” dedi.

sumder yapı a.ş iftar3

Yorumlar

Tasarım | Enba