Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, ÜST MANŞET 1 Nisan 2015

Suriçi Grubu’nda Hüzünlü Toplantı

Merkez Fatih’de bulunan İstanbul Suriçi Grubu Derneği cep toplantıları kapsamında değerli isimleri ağırlamaya devam ediyor. Suriçi Grubu’nun bu haftaki konuğu İlahiyatçı Mehmet Lütfü Yılmaz oldu…

 

İstanbul Suriçi Grubu “Cep Toplantıları”nın bu haftaki konuğu İlahiyatçı Mehmet Lütfü Yılmaz’dı. Her hafta Çarşamba günü düzenli olarak gerçekleşen “Cep Toplantıları”nda bu hafta hüzün vardı.  Çağlayan Adliyesi’nde gerçekleştirilen terör saldırısında hayatını kaybeden Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz için okunan dualarla başlayan “Cep Toplantıları”nın açılış konuşmasını Suriçi Grubu Dernek Başkanı ve Ak Parti 2. Bölge Milletvekili aday adayı Nedim Abi yaptı.

unnamed (1)

 

Terör saldırısında hayatını kaybeden Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ın ailesine başsağlığı dileyen Nedim Abi, “31 Mart 2015 günü İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde meydana gelen menfur olayda görev başında rehin alınan savcı Mehmet Selim Kiraz şehit edilmiştir. Ülkemizin huzur ve mutluluğu için çalışan savcımızın görevi başında şehit edilmesi yüreğimizi dağlamıştır. Terör insanlığın belasıdır. Hiçbir mazereti olamaz. Bu olay bir caniliktir, zulümdür. Terör olaylarına demokrasi mazereti ile kılıf uydurulması da bir başka caniliktir” dedi.

 

“Cep Toplantıları”nın onur konuğu olan İlahiyatçı Mustafa Lütfü Yılmaz’dan bahsederek konuşmasını sürdüren Suriçi Grubu Dernek Başkanı ve Ak Parti 2. Bölge Milletvekili aday adayı Nedim Abi, “Mehmet Lütfü Yılmaz hocamız bugüne kadar inandığı değerler çerçevesinde mücadele etmiştir. Kendisi inandığı değerler için mücadele etmeyi hiç bırakmamıştır.” Diye konuştu.

 

 

unnamed

Yorumlar

Tasarım | Enba