Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 17 Temmuz 2017

Suriyeli kuyumcuyu soydular

Suriyeli kuyumcuyu soydular
Ali Baba Halı Yıkama

Olay geçtiğimiz hafta Salı günü sabah saat 03. 00 sıralarında 50. Yıl Mahallesi E Caddesi’nde meydana geldi.  Suriyeli Mohammad Moshmh’a ait olan kuyumcu dükkanı yüzleri maskeli beş kişi tarafından soyuldu.

50.Yıl Mahallesi E Caddesi’nde Suriyeli Mohammad Moshmh’a ait kuyumcu dükkanı soyuldu. Soygunu yapanların kuyumcu dükkanın otomatik kepenkinin uzaktan kumandasını kopyaladıkları belirlendi. Geçtiğimiz hafta Salı günü sabah 03.00 sıralarında kuyumcu dükkanına gelen soyguncular, kopyaladıkları uzaktan kumanda ile kepengi açtılar. Kepengi açan yüzleri maskeli beş soyguncu içeri girerek, yüklü miktardaki altınları eliyle koymuş gibi bulup olay yerinden kaçtı.

İşyerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülenen soygun ile ilgili polis geniş çaplı soruşturma başlattı.

Görüntüleri izleyen polis, beş soyguncunun işyerinin otomatik kepenkinin uzaktan kumandasını daha önce kopyaladıklarını ve altınların yerlerini bildiklerini belirledi. Bu nedenle polis soygunu yapanların tanıdık birileri olduğunu düşünüyor.

İlginizi çekebilir

Cahit Altunay’a yeni görev

Cahit Altunay’a yeni görev

Tasarım | Enba