Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, SULTANGAZİSPOR 25 Ocak 2015

“Suzan Abla” Sultangazispor’a Uğurlu Geldi

“Suzan Abla” Sultangazispor’a Uğurlu Geldi
Ali Baba Halı Yıkama

Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan bu hafta oynanan Sultangazispor-Karasuspor karşılaşmasında BAL Ligi temsilcimiz Sultangazispor’u yalnız bırakmadı.

 

Uzun yıllar sonra ilk defa iktidar partisinin Sultangazi temsilcisi ilçede ki amatör kulüplerini kendi evlerinde oynadıkları karşılaşmalarda yalnız bırakmadı. Murat Atım döneminde spor kulüplerine mesafeli olan Ak Parti’de Suzan Dağlar Civan’ın ilçe başkanlığına seçilmesiyle bu tabu yıkıldı.

934737_802450243141433_2575204618453908378_n

Cebeci Spor Kompleksi’nde oynanan Sultangazispor-Karasuspor karşılaşmasına “Suzan Abla” tezahüratları damgasını vurdu. Uzun yıllar sonra Ak Parti Bal Ligi temsilcimiz Sultangazispor’u yalnız bırakmayarak, takımına sahip çıktı.

 

Temsilcimiz Sultangazispor’un 3-1 kazandığı karşılaşmayı Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti ve MHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri yanı sıra çok sayıda Sultangazili taraftar izledi.

cats

Cebeci Spor Kompleksi’nde oynanan karşılaşmada Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’a Sultangazispor’un formaları hediye edildi.

 

Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’a üzerinde “Suzan Abla” yazılı olan ve memleketi Çankırı’nın plaka kodu olan 18 numaralı forma hediye edilirken, Belediye Başkanı Cahit Altunay’a ise memleketi Edirne’nin plaka kodu olan 22 numaralı forma hediye edildi.

cats

Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan Sultangazispor-Karasuspor karşılaşmasını eşi Abdulkadir Civan ve kızı Ceren Yağmur Civan ile birlikte izledi.

Tasarım | Enba