Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 17 Kasım 2016

Civan’dan şehit kaymakamın ailesine taziye ziyareti

Ak Parti Sultangaz İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, beraberindeki bir heyetle geçtiğimiz günlerde PKK’lı hainler tarafından Mardin Deriktepe’de gerçekleşen bombalı saldırıda kalleşçe şehit edilen Muhammed Fatih Safitürk’ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’un da katıldığı ziyarette duygusal anlar yaşandı. Ziyaretten dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden acılı baba Safitürk. Heyete teşekkür ederek ‘Canımız bu vatana feda olsun’ dedi

SULTANGAZİ’DEN ARİFİYE’YE GÖNÜL KÖPRÜSÜ

Şehit kaymakam Safitürk, için hazırlanan taziye çadırında babası Asım Safitürk’e Sultangazili vatandaşların taziye ve dualarını ileten Civan, Şehit Kaymakamımız M. Fatih Safitürk’ün vatan uğruna hayatını hiçe sayarak kahramanca şehit olduğunu kaydetti. Aynı metanetin aile bireyleri tarafından da sergilenmesinin Türkiye düşmanlarına en büyük cevap olduğunu söyleyen Civan, baba Safitürk’ten bütün şehitler için dua istedi.

6bce1c3a-87dc-4f70-bf25-f0017854ead6

‘KAHRAMANLARIMIZA MİNNETTARIZ’

Sultangazi’li heyeti Arifiye’de ağırlayarak büyük bir misafirperverlik örneği sergileyen Vali Hasan Hüseyin Coş, yaptığı kısa konuşmada Türkiye’nin bir yandan vatanını savunmak için iç ve dış mihraklı hainlerle mücadele ettiğini belirterek, bu mücadele de halkın yanında olana kahramanları asla unutmayacaklarını söyledi. Ak Parti Sultangazi llçe Başkanı Suzan Dağlar Civan ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Coş, ilk fırsatta Sultangazi’yi ziyaret etmek istediğini kaydetti. Nezaketlerinden dolayı Vali Coş’a teşekkür eden Civan, Arifiye’ye bundan sonra daima kardeş ilçe olarak hatırlayacaklarını belirtti

1b25d7bd-c0b1-4cae-bef0-aea0917da422

ARİFİYE AK KADROLARI BAĞRINA BASTI

Taziye ziyaretlerini tamamlayan Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’ı ve beraberindeki heyeti Ak Parti İlçe Başkanlığı’nda ağırlayan Ak Parti Arifiye İlçe Başkanı Ethem Çınar, yaptığı konuşmada 15 Temmuz’da darbecilere karşı kahramanca mücadele eden Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan ve ekibini ilçelerinde ağırlamaktan dolayı büyük bir onur duyduklarını kaydetti.

edf65626-930b-4b16-9f0e-fc827d38327c

AK KADROLAR BİLGİLER PAYLAŞTI

Civan, ise konuşmasında; Ak kadroların her zaman milli iradenin yanında olduğunu belirterek, Arifiye ilçe teşkilatının da yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettirdiğini söyledi.  Zor şartlar altından büyük başarılara imza atan İlçe Başkanı Ethem Çınar’ın şahsında teşkilatın tüm bireylerini kutladığını ifade eden Civan misafirperverliklerinden dolayı Çınar ve ekibine teşekkür etti. Çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunulan toplantı yaklaşık bir saat sürdü.

Yorumlar

Tasarım | Enba