Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 11 Şubat 2015

Altıntaş’ın İstifasını Değerlendirdi

 

Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Öznur Altıntaş’ın 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde Milletvekili olabilmek için görevinden istifa etti. Altıntaş’ın istifasını değerlendiren Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, “Öznur Hanım siyaset kariyerinde çok ciddi başarılara imza atmıştır” dedi.

 

Sultan OĞUZ’un Haberi… Öznur Altıntaş’ın istifa haberini dün 50. Yıl Kültür Merkezi’nde gerçekleşen haftalık olağan toplantısında değerlendiren Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, övgü dolu sözler sarf etti. Haftalık olağan toplantısını 50. Yıl Kültür Merkezi’nde yapan Ak Parti, Öznur Altıntaş’ın eğitimiyle “Protokol, görgü ve nezaket Kuralları” eğitimi aldı. Meclis üyeliğinden istifa eden, akşam saatlerinde ise eğitim vermek üzere Ak Parti’nin haftalık olağan toplantısına katılan Öznur Altıntaş’a dava arkadaşları başarılar dilediler.

 

Toplantıda konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, “Öznur Altıntaş kardeşimiz Milletvekilliği aday adaylığında bulunmak üzere meclis üyeliği görevinden istifa etmiştir. Kendisi başta şahsım olmak üzere, teşkilatımızın çok kıymetli insanlarından biridir. Ak Parti kurulduğu günden bu yana Gaziosmanpaşa teşkilatında, Sultangazi teşkilatında ve İl Başkanlığımızda sayısız başarılara imza atmıştır.  Yürüttüğü her görev ciddi anlamda başarı getirmiştir.

öznur altıntalş suzan dağlar civan

 

Öznur kardeşimizin davamıza ve teşkilatımıza emeği çoktur. Ak Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı olarak bizler çıkmış olduğu bu yolda kendisine gereken desteği vereceğiz. İnanıyorum ki, Öznur kardeşimiz Ankara’da elimiz, kolumuz olacaktır.” Diye konuştu.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Sultangazi’de depo yangını

Sultangazi’de depo yangını

Tasarım | Enba