Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 2 Mayıs 2018

Suzan Dağlar Civan neden milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı?

Ak Parti’nin bir önceki dönem İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, neden milletvekili aday adayı olduğunu partisinin düzenlediği ‘vefa yemeği’nde açıkladı.

Önceki gün Ak Parti İstanbul 2. Bölgeden Milletvekilliği aday adaylığı başvurusunda bulunan Suzan Dağlar Civan, Sultangazi İlçe Teşkilatının düzenlediği ‘vefa yemeği’nde Milletvekilliğine neden talip olduğunu açıkladı.

Civan, ‘vefa yemeği’nde yaptığı konuşmada şunları kaydetti;

“Biz büyük bir aileyiz. Hangi görevlerde olursak olalım görev sürelerimiz bitecektir ve bittiği zaman da yeniden partimizin emrinde hangi alanda olursa olsun görev yapmaya devam edeceğiz. Çok zorlu bir süreçteyiz. Allah ülkemizin ve liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yardımcısı olsun. Bizde bugün burada saflarımızı belli ediyoruz.

Bizim bir hedefimiz var. Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takip ettiği bir yol haritası var. Bende bu yol haritasının bir parçası olmanın onuru ve gururunu yaşıyorum.

Recep Tayyip Erdoğan’a gerçekten en çok destek verilen sürecin bu süreç olduğunu düşünüyorum. Bizim neticede safımız belli. Sultangazi ilçe teşkilatımızda, Sultangazili vatandaşlarımızda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a artık omuz verebilecek nitelikte ve donanımdadırlar. Bu düşünce ve duruştan dolayı liderimize omuz vermeyi şiar edindim. 24 Haziran’da Sayın Erdoğan’ın arkasında kale gibi dim dik durduğumuzu hep beraber bir kez daha göstereceğiz. İnşallah rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin.”

Yorumlar

Tasarım | Enba