Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 17 Nisan 2017

Suzan Dağlar Civan’dan İlk Açıklama

Ak Parti Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, referandum sonuçlarını Seçim Koordinasyon Merkezi’nde teşkilat mensuplarıyla birlikte takip etti.

16 Nisan referandum sonuçlarının açıklamasından sonra partililere yönelik konuşan Ak Parti Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, “Ben yürekten inanıyorum hayır oyu veren vatandaşlarımızın yüzde 90’ı ülke daha iyi olsun diye verdi. Ama makine doğru, veride yanlış olunca da sonuçta yanlış oldu. Ama bu kardeşlerimizin gerçekleri görmesi için mücadelemiz devam edecek.” Dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, referandum sürecinde kendilerine destek veren Sultangazililere teşekkür etti. Sultangazi’nin başarılara alıştığını belirten Civan, referandum sonuçları kapsamında Sultangazi’nin 39 ilçesinde dördüncü sırada yer aldığını söyledi. Tüm teşkilat mensuplarını da konuşmasında teşekkür eden Civan, “Sultangazi Recep Tayyip Erdoğan’ın her daim yanında oldu, olmaya da devam edecek. Sultangazi Recep Tayyip Erdoğan’a gurur yaşattı. Diğer şerh odaklarının hepsi bir araya gelerek Erdoğan’a savaş açtı. Ama yine Türkiye ‘Evet’e bastı geleceğimizi, kaderimizi belirledi. Bu seçimden alacağımız çok ders var. Daha çok çalışacağız, daha dik duracağız.” Dedi.

16 Nisan referandum seçimlerini ‘zafer’ olarak yorumlayan Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, “Bu seçim Türkiye’nin bir zaferidir ve başarısıdır. Bu bir yenilgi değildir, bu bir zaferdir. Her seçimde alışmışız yüksek oy lamaya. Canınızı sıkmayın 2 sene sonraki seçimlerde alırız yüzde 60’ları hepimizi rahatlarız. “ ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Tasarım | Enba