Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 25 Nisan 2019

Tacizciyi kameraya aldı

Tacizciyi kameraya aldı
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi’de tacize uğrayan bir genç kadın kendisini takip edip cinsel organını göstererek tacizde bulunan kişiyi cep telefonu kamerasıyla kaydetti.

Sultangazi’de işe gitmek için evden çıkan 23 yaşındaki G.Y., yolda yürürken bir kişinin tacizine uğradı. Sokak ortasında cinsel organını genç kadına gösteren tacizci, hızlı adımlarla uzaklaşmaya başlayan G.Y.’yi takip etmeye başladı. Genç kadın kendisini takip edip cinsel organını göstermeye devam eden tacizciyi cep telefonu kamerasıyla kaydetti.

Olay, dün sabah 08.00 sıralarında Yunus Emre Mahallesi’nde meydana geldi. Özel bir diş kliniğinde çalışan G.Y., (23) işe gitmek için evden çıktı. Yolda yürürken bir kişinin kendisine cinsel organını gösterdiğini gören G.Y., hızlı adımlarla yürümeye başladı. Cinsel organını gösteren kişi ise genç kadını takip etmeye başladı. Çantasından cep telefonunu çıkaran genç kadın bir yandan hızlı adımlarla yürürken, bir yandan da kendisini taciz eden kişiyi kameraya kaydetti.

Yaşadığı olayın şokunu atlatan G.Y., karakola giderek tacizciden şikayetçi oldu. O anları görüntüleyen G.Y.,  yaşadığı olayı şöyle anlattı;

“Sabah saatlerinde işime giderken yolda yürürken cinsel organını çıkarmış bir adamla karşılaştım. Ben hızlandıkça arkamdan geldi. Bağıramadım. Etrafıma baktım hiçbir insan yoktu. Küçük bir çocuk vardı sadece etrafta. Bağırsam, ‘ya üzerime saldırırsa, bıçağı varsa’ diye düşündüm. Video çekmeye karar verdim. Sonrası yapılır diye düşündüm. Videoya çektim, fotoğraflarını çektim. Şimdi de karakola gelip şikayette bulundum. O an yaşadığım korku devam ediyor. Korkuyorum şu anda”

Suriye uyruklu olduğu tespit edilen tacizciyi polisin arama çalışmaları devam ediyor.

Tasarım | Enba