Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, ÜST MANŞET 20 Ağustos 2015

Tam 19 Gün Oldu

Tam 19 Gün Oldu
Ali Baba Halı Yıkama

Tam 19 gün oldu. 19 gündür Ahmet Emre Çavuş Cerrahpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yoğun bakımda. Tam 19 gündür Emre yaşam mücadelesi veriyor. Tam 19 gündür Bülent ağabey eşi Zeynep yenge hastane önünde doktorlardan gelecek o güzel haberi bekliyorlar.

 

19 gün önce Ahmet Emre Çavuş, şehir eşkıyalarının silahında çıkan kurşunun hedefi oldu. O günden bu yana yoğun bakım ünitesinde yaşam mücadelesi veriyor. Şehir eşkıyaları ise sırra kadem bastı. Bülent ağabey hergün sosyal medyadan sesini duyurmaya çalışıyor; “Emrem, canım 19 gündür hayata tutunmaya çalışıyor. Şehir eşkıyaları ise elini kollunu sallayarak dolaşıyorlar”

 

Tanıyan, tanımayan herkes Ahmet Emre için dua ediyor.

 

 

Üzülme Bülent ağabey, gizli gizli döktüğün gözyaşları unutulup gidecek. O günleri hatırlamayacaksın bile. Emre hayata tutunacak, yeniden doğmuş gibi olacak. Yeniden o eski mutlu günlere geri döneceksiniz. Senin de söylediğin gibi ağabey; “KAHPE KURŞUNA İNAT BABA-OĞUL YENİDEN BİRBİRİNİZE SIMSIKI SARILACAKSINIZ”.

Ahmet emre çavuş-

Türk polisine, Türk adaletine güvenin tam biliyoruz. Sadece aradan 19 gün geçmesi canını yakıyor. Sende biliyorsun ki; Kahpe kurşunun kahpe evlatları hak ettiği cezayı alacaklar.

 

Ayın 21’i de geliyor ağabey. İkinci memleketim olarak kabul ettiğim uzun yıllar yaşadığım Manavgat’a tatile gidecektiniz. Herşey hazırdı. Bende hazırdım. Bende gelecektim. Emre’ye bir sözüm vardı. İnanıyorum; Emre kalkacak. Ve ben o sözümü yerine getireceğim.

 

Zeynep yenge; İnanıyorum ki, inanıyoruz ki fotoğrafta olduğu gibi MUTLU GÜNLER kaldığı yerden devam edecek.

11870709_894917663894690_4652742837708483376_n

Tasarım | Enba