Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 1 Haziran 2019

Tan ailesinden iftar yemeği

50.Yıl Mahallesi’nin önde gelen ailelerinden Tan ailesinin her sene geleneksel olarak düzenlediği iftarı bu sene de yapıldı. Yoğun bir katılımla gerçekleşen iftarda Tan ailesi ramazan bereketini dostları ve komşularıyla paylaştı.

50.Yıl Mahallesi B Caddesi 2068 sokakta gerçekleşen iftar programına CHP İlçe Başkanı Murat Poyraz, İlçe Sekreteri Kemal Arseven, Meclis üyeleri Yarcan Tan, Zeki Görer, Erol Odabaşı ve Halit Kollik, gece kartalları ve esnafların yanı sıra Tan ailesinin dostları ve komşuları katıldı.

İftar öncesi Kuran-ı Kerim tilavet edildi ve dualar edildi. İftarda konuşan Günay Tan, “Bu mübarek ayda davetimize teşrif eden tüm dostlarımıza Tan Ailesi adına teşekkür ediyorum. 11 ayın sultanı güzel Ramazan bize bereketini getirdi. Aynı sofrada yemek yememizi sağlayan, aç kalanın halinden anlamamızı sağlayan bu mübarek Ramazan ayında yapmış olduğumuz ibadetleri, tuttuğumuz oruçları ve ettiğimiz duaları Rabbim kabul ve makbul eylesin. Bu vesileyle İslam alemi´nin  Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini Yüce Allah´dan niyaz ediyorum” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba