Eminhaber.Org
Ana Sayfa ARNAVUTKÖY, MANŞETLER 26 Kasım 2019

Tanyeli sokağı çöp içinde

Arnavutköy'e bağlı Karlıbayır mahallesinde bulunan Tanyeli sokağında çevre kirliliği vatandaşları isyan ettirdi. Sokağın belli bölümlerinde çoğalan çöp yığınları belediye ekiplerince neden temizlenmediğini soran mahalleli sorunlarına çözüm bekliyor.
Tanyeli sokağı çöp içinde
Ali Baba Halı Yıkama

Haber: Tuğçe HUY- Emin Haber/ARNAVUTKÖY… Arnavutköy’ün Karlıbayır mahallesinde bulunan Tanyeli sokağında biriken çöp yığınları vatandaşı isyan ettirdi. Mahallede bulunan ve belli alanlarda çoğalan çöp yığınları mahallelinin şikayetlerine rağmen temizlenmemesi üzerine Tanyeli Mahallesi sakinlerinden Sevdekar Güler, “Belediyeye bende dahil başka komşularımda şikayet etmesine rağmen hala bu kirliliğe göz yumuluyor. Belediye bu çöpleri temizlemek için daha ne bekliyor” şeklinde konuştu.

Mahalle sakinlerinden başka bir vatandaşın açıklamaları ise şu şekilde; “Seçimlerden önce sokakta temizlik işçileri vardı ama şimdi gelmiyorlar sadece kamyonet geliyor, sokağı yıkayan araçlar olur ya işte onlardan, haftada bir kere geliyor onunda gelmesinin nedeni sanırım sokağın başında BİM var onun için geliyor diye düşünüyorum, çünkü başka günlük gelen giden yok”

Tasarım | Enba