Eminhaber.Org

Tarkan Yolat, Dursun ve Yiğitoğlu’nu Ağırladı

Erzurum İli Narman İlçesi Güllüdağ Köyü Derneği’nin düzenlediği programa katılan Ak Parti Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, “Sultangazi’ye hizmet etmemiz gerekiyorsa, Sultangazi’deki herkese dokunmamız lazım” dedi.

Başkanlığını Ali Dursun Yolat’ın yaptığı Güllüdağ Köyü Derneği, düzenlediği sabah kahvaltısında Ak Parti Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun ve İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu’nu ağırladı. Ak Parti’den belediye meclis üyeliği aday adaylığına başvuran iş adamı İç Mimar Tarkan Yolat’ın organizasyonunda gerçekleşen programda konuşan Arnavutköy Erzurumlular Derneği Onursal Başkanı Turgut Altınkaynak, “Hemşerimiz Abdurrahman Dursun’a çalışmalarında başarılar diliyorum. Temennimiz Tarkan Yolat kardeşimizi yeni dönemde mecliste görmektir. Kendisi 25 yıldır Sultangazi’de esnaflık yapmaktadır. İlçenin istihdamına ve ekonomisine katkıları büyüktür. Nasip, kısmet varsa olur. Biz her zaman Abdurrahman başkanımızın yanında olacağız ve her zamankinden daha güçlü bir destek vereceğiz” dedi.

Coffemania 50. Yıl Şubesi’nde gerçekleşen programda konuşan Ak Parti Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, “Biz bu tür yerlere geldiğimizde şeref duyuyoruz. Bizim için bu tür organizasyonlar çok önemli. Bizim asla ‘Ak Parti burada güçlü, nasıl olsa seçimi kazanırız. Biz işleri yavaştan alalım, gayret etmeyelim. 31 Mart’ta seçilelim, 1 Nisan’da başkan olalım’ gibi bir düşüncemiz yok. Emin olun herkesten daha fazla çalışıyoruz. Biz 40 gün önce seçim çalışmalarına başladık. Çünkü Sultangazi’ye hizmet etmemiz gerekiyorsa, Sultangazi’deki herkese dokunmamız lazım. Birlikte yönetme adına yola çıkıyoruz. Halktan kopmamak lazım, halkın her zaman gönlüne dokunmak lazım. İnsan odaklı çalışma yapmak lazım. Bizde çalışmalarımızın özünü insan odaklı çalışmalar olarak belirledik” diye konuştu.

Programın ev sahibi Yolat Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Belediye Meclis üyesi aday adayı İç Mimar Tarkan Yolat’ta kahvaltının amacına değinerek, “Belediye başkan adayımız ve ilçe başkanımızı dernek üyelerimizle bir araya getirmek ve tanıştırmak için bu programı düzenledik. Davetimizi kırmayarak programımıza katılan Belediye Başkan adayımız Sayın Abdurrahman Dursun’a ve ilçe başkanı Süleyman Yiğitoğlu’na köyüm ve kendi adıma teşekkür ediyorum” dedi.


Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tasarım | Enba