Eminhaber.Org
Ana Sayfa SULTANGAZİ 15 Mayıs 2018

Tarkan Yolat’ın Ramazan Mesajı

Yolat Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Yolat, Mübarek Ramazan Ayının gelişi vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Yolat mesajında; “Evveli Rahmet, ortası mağfiret ve sonu da Cehennemden azad olarak nitelendirilen kutlu ve mübarek Ramazan ayı, Orucun farz kılındığı ve Kur’an’ı Kerim’in indirilmeye başlandığı aydır. Her Müslümanın heyecanla beklediği 11 ayın sultanı ile hamd olsun ki bu yıl da buluşuyoruz. Bu müstesna iklim, salih amellerin işlendiği ve insanların günahlarından arındığı on bir ayın sultanı Ramazan-ı şeriftir.

Mübarek üç ayların sonuncusu olan ve topyekun müminler için ilahi rahmet, bereket ve mağfiret iklimi sayılan mübarek Ramazan ayına kavuşmuş bulunmaktayız. Gerek fert, aile ve toplum olarak cennet vatanımızın her bucağında, gerekse dünya coğrafyasının farklı bölgelerinde yaşayan soydaş ve dindaşlarımızla birlikte İslam dünyası olarak, mübarek Ramazan’a erişmenin iman, heyecan, niyet ve samimiyetini yaşıyor ve paylaşıyoruz.

Bu sebeple; din ile olan sarsılmaz bağını asırlardır sürdüren bir milletin fertleri olarak, yüce dinimiz İslam’ın kuşatıcı mesajları ile manevi dünyamızı inşa edelim, dayanışma, paylaşma ve kaynaşma ile pekişen kardeşliğimizi derinlemesine yaşayalım ve yaşatalım, sosyal ve kültürel hayatımız bakımından da canlı bir dönem haline getirelim.

Mübarek Ramazan ayının hemşehrilerimize, milletimize, ülkemize, bütün İslam âlemine hayırlara vesile olmasını, huzur ve barış getirmesini, bizleri manevi yönden yüceltmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba