Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 22 Mart 2018

Tebrikler Kemal Eyyüpoğlu, Tebrikler Ergin Kırmaç

Tebrikler Kemal Eyyüpoğlu, Tebrikler Ergin Kırmaç
Ali Baba Halı Yıkama

KEMAL EYYÜPOĞLU, ‘GÖNÜLLERİN BAŞKANI’ OLDU

Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Kemal Eyyüpoğlu, ‘İlçe başkan adayı?’ kim olacak sorusuna cevap arandığı o heyecanlı günlerde, ön plana çıkan isimlerden biri oldu. Sosyal medyada, sokakta konuşulan isimlerden biriydi.

6-7 yıllık gibi kısa bir siyasi serüvende kendisini teşkilatına sevdiren bir isim olduğunu da bu süreçte hep beraber görmüş olduk. Uzun yıllardır siyasetin içerisinde yer alanların adının baş harflerinin bile zikredilmediği bu süreçte Kemal Eyyüpoğlu hep konuşuldu, konuşulmaya devam ediyor.

Kemal Eyyüpoğlu’na gösterilen sevgi, kendisinin teşkilatına gösterdiği saygıdan ve dürüstlükten kaynaklanıyor.

Eyyüpoğlu, partisinde bazı isimlere de örnek oldu.

Sevilen bir siyasetçi nasıl olunur?

Güvenilen bir siyasetçi nasıl olunur?

Kemal Eyyüpoğlu, yaşanan süreçte bu iki sorunun cevabını çok güzel bir şekilde verdi.

Ilımlı siyaseti, güvenirliği Eyyüpoğlu’nu kendi partisinde adeta ‘gönüllerin başkanı’ konumuna getirdi.

Tebrikler Kemal Eyyüpoğlu…

ERGİN KIRMAÇ, SÜRECİ TİCARETE DÖNÜŞTÜREN İSİM OLDU

Ticarette ki zekası ve çevresinde sevilen bir isim olan Sultangazi Kurucu Meclis Üyesi Ergin Kırmaç, ‘İlçe başkan adayı?’ kim olacak sorusuna cevap arandığı o heyecanlı günleri, daha çok heyecanlandıran isim olarak konuşuldu. “Ağabey ilçe başkanı kim olur bilmiyoruz ama herkes yazdıklarını konuşuyor” yorumları yapıldıkça Ergin Kırmaç coştukça coştu.

Üstün zekalı bir siyasetçinin kolayca tahmin yürüteceği söylemleri, Ergin Kırmaç sosyal medya hesaplarından ‘subliminal’ mesaj olarak paylaştı. Yaptığı her paylaşım ilgi gördü ve işletmeciliğini yaptığı Simit Sarayı doldu, taştı.

Kimi zaman paylaşım yaptığı ‘subliminal’ mesajlar da “Eyüp Erdal’a hayırlı olsun” dedi. Kimi zaman Ahmet Yıldız’a, kimi zaman Kemal Eyyüpoğlu’na, kimi zaman da Abdurrahman Dursun’a. O yazdıkça üstün zekalılar Simit Sarayı’na akın etti (istisnalar hariç)

Kimi zaman Sultangazi’yi ATEŞ’e verdi, kimi zaman Sultangazi semalarında gündüz vakti YILDIZ uçurdu. Kimi zaman da ÇİÇEK’ler ekti Sultangazi’nin sokaklarına…

İlçe başkan adayı olma ihtimali yüksek ya da konuşulan tüm isimleri subliminal mesaj yoluyla, takipçileriyle paylaştı. O paylaştıkça üstün zekalılar (istisnalar hariç) Saraya koştu.

Gelsin çaylar, simitler, kahveler…

İstanbul sokaklarında aracıyla seyir halindeyken, Sakarya’dan yer bildirimi yaptı. “İstikamet Ankara, aday açıklanıyor” videosu izlenme rekoru kırdı mı bilmiyoruz, ama o gün ne Ankara’ya giden oldu, ne de ilçe başkan adayı açıklandı.

“Aday Saray’da açıklanıyor” paylaşımını görenler, soluğu saray denilen Simit Saray’ında aldı.

Gelsin meyve suları, tatlılar…

Ve mutlu son…

İlçe Başkan adayının Abdurrahman Dursun olduğunun açıklanmasından sonra Ergin Kırmaç gündemi de sona erdi.

Bu süreçte puan değerlendirilmesi yapılsaydı şayet, Ergin Kırmaç’a 10 üzerinden 10 puan verilirdi.

Tebrikler Ergin Kırmaç…

Tasarım | Enba