Eminhaber.Org
Ana Sayfa SİYASET 18 Eylül 2013

Topuz'a MHP Kapıları Kapandı

Ak Parti'de bulunduğu komisyondan ve kadın kolları başkanlığını yaptığı dernekten uzaklaştırılan Neriman Topuz, son çare olarak MHP'nin kapısını çalmış ve verdiği vaatlerle MHP Kadın Kolları Başkanlığına getirilmişti. İstenilen performansı gösteremeyen ve bazı özel sebeplerden dolayı Neriman Topuz ve ekibi dün yapılan MHP İlçe Yönetim Kurulu toplantısında görevden alındılar.

 
 MHP Sultangazi’de parti içi muhalefetin görev verildiği yeni yapılanmada büyük umutlarla Kadın Kolları Başkanlığına getirilen Neriman Topuz dönemi de sona erdi. Parti içi muhalefetin de sona erdiği MHP’de Yusuf Özel ise Başkanvekili görevine getirildi.

 

Yeni yapılanmanın 2014 yerel seçimlerine hazırlık süreci olduğunu ve amaçlarının MHP’yi Sultangazi’de bir marka yapmak olduğunu söyleyen MHP İlçe Başkanı Yusuf Bingöl, “Partimizin kapısı herkese açık” mesajı verdi.

 

Ak Parti’de bulunduğu komisyondan uzaklaştırılan, kadın kolları başkanlığını yaptığı dernekten uzaklaştırılan Neriman Topuz’a kapıların kapandığı Milliyetçi Hareket Partisi’nde yeni yapılanma ile ilerleyen günlerde alanlara inileceği belirtiliyor.

 

Neriman Topuz ile birlikte bazı ilçe yöneticileri de parti içerisinde aktif rol almadıklarından dolayı yeni yapılanmada yer almadılar.

Yorumlar

Tasarım | Enba