Eminhaber.Org
Ana Sayfa ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, SULTANGAZİSPOR, ÜST MANŞET 24 Temmuz 2014

Transferin sinsi kulübü Sultangazispor

2014-2015 sezonuna iddialı bir şekilde girmek isteyen Bal Ligi temsilcimiz Sultangazispor,transferde önceki sezona göre attığı adımlar dikkat çekiyor. Dengeli bir transfer politikası izleyen temsilcimiz Sultangazispor’un A takım kadrosu netleşmeye başladı.

 

Önümüzdeki sezon BAL Ligi’nde, önemli adımlar atmak isteyen ve 3. Lige çıkmayı hedefleyen Sultangazispor, kadrosunu da buna göre şekillendiriyor. Önceki sezona göre bu sezon transfer mevsiminde daha dikkatli hareket eden temsilcimiz, ekonomik yapıya zarar vermeden transfer dönemini sonlandırmak istiyor. Bu doğrultuda çalışmalarını yürüten Sultangazispor, şimdiye kadar uyguladığı transfer politikasıyla bunu büyük bir oranda başardı.

 

Sultangazispor Transfer Komitesi; 44 Malatyaspor’dan Halil İbrahim Uzun (ORTA SAHA), Sultanbeylispor’dan Serdal Öz (SOL ÖN-FORVET), Yenibosnaspor’dan Hakan Çolak (KALECİ), Denizli Sarayönüspor’dan Barış Altıntaş (SAĞ BEK), Eskişehir Sağlıkspor’dan Ömer Faruk Ermeç (SANTRAFOR), Zonguldakspor’dan Onur Mengi (ORTA SAHA), Toroslar Belediyespor’dan Harun Akyel (ORTA SAHA), Kuştepespor’dan Murat Damra Kaya (SAĞ VE SOL BEK), Nevşehir Gençlikspor’dan Cihan Curoğlu (STOPER), Muratpaşaspor’dan Mahmut Utku Gülümser (STOPER) ve Büyükçekmecespor’dan Canberk Tuğrul’u renklerine bağladı.

 

Ayrıca geçen sezon Sultangazispor formasıyla ter döken; Kemal Emre Bozoğlu (STOPER), Oğuz Yeşil (SOL BEK), Mustafa Eren (KALECİ), Can Demir (SOL ÖN) ve Turgay Purut (GENÇ TAKIMDAN A TAKIMA ALINDI) ise yuvada kalan isimler oldu.

Yorumlar

Tasarım | Enba