Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 11 Aralık 2017

Trendşık Tesettür Artık Sultangazi’de

Tesettür ve Bayan hazır giyimin tanınmış markalarından TRENDŞIK, Sultangazi’de ki ilk mağazasını Neva AVM’de Sultangazililerin hizmetine açtı…

İstanbul’da tekstil üretim ve satışının kalbinin attığı Merter’de ve Bayrampaşa’da toptan ve perakende satış mağazaları bulunan TRENDŞIK Tesettür, son olarak zengin ürün çeşidi, kaliteli ve ekonomik ürünlerini Sultangazililerle buluşturmak için OUTLET satış mağazasını ilçenin ilk ve tek AVM’si olan Neva AVM’de açtı.

Okunan duaların ardından açılış kurdelesini AK Parti İl Disiplin Kurulu Üyesi Ali Güner, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Ada, Bayrampaşa Ak Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, tekstil sektörü üretim ve satış temsilcileri birlikte kestiler.

“YÜZDE 50 İNDİRİM FIRSATI YIL SONUNA KADAR DEVAM EDECEK”

Açılış töreninin ardından mağazaya yoğun ilgi gösteren Sultangazililere beğendikleri ürünler açılışa özel olarak yüzde 50 indirimli satıldı. Mağaza yetkilileri yüzde 50 indirimli satış kampanyasının yılsonuna kadar devam edeceğini müjdelediler.

“KALİTELİ ÜRÜN, EKONOMİK FİYAT”

TRENDŞIK Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Daban, gazetemize TRENDŞIK markası hakkında bilgiler verirken, marka olarak Sultangazi’yi neden tercih ettiklerini şöyle açıkladı; “Biz bayan hazır giyim ve tesettür konusunda oldukça iddialı bir markayız. Merter ve Bayrampaşa’da toptan ve perakende satış mağazalarımız var. Sadece Türkiye pazarına değil özellikle; Avrupa, Kafkas ülkeleri, Balkanlar ve Orta Doğu’ya çok ciddi miktarlarda ihracat yapıyoruz.

Ürünlerimizin modelleri ve tasarımları tamamen bize ait. Bütün ürünlerimizi öze olarak imal ediyoruz. Kalitemizden ve satış politikamızdan ödün vermeden, en iyi ürünü, en iyi fiyata müşteriyle buluşturmaya çalışıyoruz.

“SULTANGAZİLİLER HERŞEYİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR”

Sultangazi’yi tercih etmemizin sebeplerin en başında ilçede çok ciddi bir potansiyel olması. Bizim ürünlerimizin kalitesi ve fiyat politikası, Sultangazi pazarına çok uygun. Eminim burada yakalayacağımız sinerjiyle Sultangazi’de sadece bu satış mağazamızla kalmayacağız, inşallah başka şubeler açarak, Sultangazililerin ayağına en kaliteli ürünleri en uygun fiyata getirmeye devam edeceğiz. Çünkü Sultangazililer her şeyin en iyisini hak ediyor.” Dedi.

“HENÜZ MAĞAZAMIZI AÇMADAN SULTANGAZİLİLERİN TEVECCÜHÜ İLE KARŞILAŞTIK”

TRENDŞIK Tesettür Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Öztürk ise gazetemize yaptığı açıklamada ilk gün olmasına rağmen Sultangazililerin gösterdiği ilgiden son derece memnun kaldıklarını ifade etti. Öztürk, “Biz mağazamızı açmadan evvel bu ilçede ciddi bir potansiyel olduğunu tahmin ediyorduk. Bir süredir mağazamızı açılışa hazırlamaya çalışıyoruz, geçen bu süre içerisinde özellikle tabelamızı astıktan sonra birçok Sultangazili, ‘ne zaman açacaksınız artık mağazamızı’ diyerek bizi ziyaret ettiler. Bu durum bizi ziyadesiyle memnun etti. Sizin de gördüğünüz gibi ilk gün olmasına rağmen Sultangazili hemşehrilerimizin ilgisi oldukça yoğun.” Dedi…


Yorumlar

Tasarım | Enba