Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 7 Ekim 2018

TS Sağlam İskender Salonu 2. Şubesi Sultangazi’de Açıldı

TS Sağlam İskender Salonu 2. Şubesi Sultangazi’de Açıldı
Ali Baba Halı Yıkama

TS Sağlam İskender Salonu işletmesinin yönetim kurulu başkanı Turgay Sağlam, Sultangazililere en kaliteli hizmeti sunmak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyledi.

Sultangazi’nin yeni damak tadı TS Sağlam İskender Salonu, düzenlenen görkemli törenle hizmete açıldı. Cebeci Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No: 706/ D adresinde hizmete giren TS Sağlam İskender Salonu oldukça iddialı bir başlangıç yaptı. Sultangazililerin hizmetine sunulan ve oldukça beğeni kazanan TS Sağlam İskender Salonu açıldığı gün ziyaretçi akınına uğradı.

20 yıllık bir deneyime sahip olan ve Esenler’den sonra ikinci şubesi Sultangazi’de hizmete açılan TS Sağlam İskender Salonu’nun açılışına; Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Çankırı Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır, STK başkanları, iş adamları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan Belediyesi Başkanı Cahit Altunay, “Kaliteli nerde yemek yiyebiliriz nerde İskender yiye biliriz dediğimizde Bursa aklımıza gelirdi. Arık Bursa’ya gitmeyeceğiz. Sağlam İskender bunun alternatifini sundu. Allah hayırlı mübarek etsin bol kazançlar nasip etsin” dedi.

Genç iş adamı ve TS Sağlam İskender Salonu yönetim kurulu başkanı Turgay Sağlam 20 yıllık bir deneyime sahip olduklarını belirterek, kaliteli ve güleryüzlü bir hizmet sunduklarını söyledi. İskender kebabını usulüne ve ritüellerine uygun bir şekilde hazırladıklarını belirten Sağlam, “Dörtlü kalite sistemi ile kontrol edilen etlerimizi Balıkesir’de özel olarak hazırlıyoruz. Hizmet kalitemizden ödün vermeden hızlı servis sunuyoruz. Misafir memnuniyetimizi ise her ay düzenli olarak takip ediyoruz. Tüm bunların sonucunda iskenderimizi ve yaptığımız her işi hakkını vererek yapıyoruz. Açılışımıza katılan tüm değerli dostlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Çankırı Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır ise, Turgay Sağlam’ın şubeleşmeye yönelik adımlarının kendilerini mutlu ettiğine değinerek hayırlı olsun dileklerini iletti.Tasarım | Enba