Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SULTANGAZİ 5 Temmuz 2017

Tügva Sultangazi yaz okulu eğitimleri başladı

Türkiye Gençlik Vakfı Sultangazi İlçe Temsilciği tarafından bu yıl ilki düzenlenen “TÜGVA YAZ KURAN KURSU” yoğun ilgi görüyor.
Tügva Sultangazi yaz okulu eğitimleri başladı
Ali Baba Halı Yıkama

TÜGVA Sultangazi İlçe Temsilciliğinin düzenlemiş olduğu Yaz Kuran Kursu Eğitimleri başladı. Cebeci Sultançiftliği Ortaokulunda düzenlenen eğitimlere öğrenciler ücretsiz bir şekilde kayıt yaptırabiliyor. 3 Temmuz Pazartesi günü startı verilen Etkinliklerde; erkek ve kız öğrenciler için temel dini eğitim konularının yanı sıra, sosyal ve sportif faaliyetlerde dersler düzenleniyor.
IMG_1642
3 Temmuz – 28 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan programda öğrenciler 09:30 – 16:30 arasında eğitimlere katılıyor. Öğrencilerine hediyeler ve ikramlarda bulunan TÜGVA velilerin ve Öğrencilerin güzel tepkileri ile karşılaşıyor.
IMG_1590
TÜGVA Ortaokul Yaz Kuran Kursu ile alakalı bilgiler veren İlçe Temsilcisi Yunus Kara, “Türkiye Gençlik Vakfı olarak ortaokul öğrencilerimize, yaz tatillerinde okul yorgunluklarını çeşitli aktivite ve oyunlarla atacakları, arkadaş bağlarını kuvvetlendirecekleri, eğlenirken de kendilerini ahlaki ve manevi olarak geliştirmeyi ihmal etmeyecekleri bir yaz okulu ve kamp programı planlamıştık. Bunu Elhamdülillah 3 gündür başarıyla yürütüyoruz. Öğrenci ve Velillerimizden güzel dönüşler almamız bizleri ve öğretmen arkadaşlarımızı da mutlu ediyor. Ben bu Yaz Okulu için emek veren, vaktini bizimle geçiren tüm yol arkadaşlarıma ve öğretmen kardeşlerime teşekkür ediyorum. Bu sene ilkini düzenledik, eksiklerimizi görme fırsatı yakaladık. Allah nasip ederse, seneye daha eksiklerimizi kapatmış bir şekilde yapmayı planlıyoruz.” dedi.

Tasarım | Enba