Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SULTANGAZİ 2 Haziran 2019

TÜGVA Sultangazi’den ‘Ortaokul Yaz Okulu’

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sultangazi İlçe Temsilciliği tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Ortaokul Yaz Okulu” kayıtları devam ediyor.

TÜGVA Sultangazi İlçe Temsilciliği tarafından her yıl düzenlenen ve ortaokul öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği Ortaokul Yaz Okulu etkinlikleri, bu yıl Necip Fazıl Kısakürek İmam Hatip Ortaokulu ve Cebeci Sultançiftliği İlkokulun’da eğitimlerini gerçekleştirecek.Eğitimlerin 6 hafta süreceği bu programda; erkek ve kız öğrenciler için temel dini eğitim konularının yanı sıra, sosyal ve sportif faaliyetlerde düzenlenecek.

TÜGVA Ortaokul Yaz Okulu ile alakalı bilgiler veren TÜGVA Sultangazi İlçe Başkanı Yunus Kara, “Türkiye Gençlik Vakfı olarak ortaokul öğrencilerimize, yaz tatillerinde okul yorgunluklarını çeşitli aktivite ve oyunlarla atacakları, arkadaş bağlarını kuvvetlendirecekleri, eğlenirken de kendilerini ahlaki ve manevi olarak geliştirmeyi ihmal etmeyecekleri bir yaz okulu ve kamp programı planlıyoruz” dedi.

Yaz Okulu eğitimlerine katılmak isteyen öğrencilerin http://tugva.org/tugva-ortaokul-yaz-okulu/sitesinden 14.06.2019 tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir.

Açılış tarihi: 17.06.2019 saat 09:30’dur.

Yorumlar

Tasarım | Enba