Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 16 Mart 2017

TÜGVA’dan Başkan Altunay’a ziyaret

Türkiye Gençlik Vakfı İstanbul İl Başkanı Fatih Çoşar ve ekibi Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete Sultangazi İlçe Başkanı Yunus Kara ve Belediye Başkanı Basın Danışmanı Fazıl Ergüt’te eşlik etti.

2016 Eylül ayında TÜGVA İstanbul İl Başkanlığı görevine atanan Çoşar, Başkan Altunay’a yaptıkları çalışmaları anlattı, İstanbul’da yapılacak çalışmalar hakkında ise bilgilendirdi.

27 Mart Pazartesi günü İstanbul gençliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluşturacak olan TÜGVA, bu ziyarette Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı programa davet etti.

Belediye Başkanı Cahit Altunay ise TÜGVA’ya olan inanç ve desteklerinin süreceğini ve her çalışmada yanlarında olacağını dile getirdi.

Tügva Sultangazi Hakkında…

Kurulduğu günden itibaren adından sıkça söz ettiren TÜGVA yapmış olduğu eğitim çalışmalarıyla gençlerin buluşma noktası oldu. 2014 Aralık ayında Sultangazi ilçe temsilciliği faaliyet göstermeye başlamış ve farklı çalışmaların yanı sıra programlar ile okullarda gençlere yön veriyor. TÜGVA Sultangazi ilçe temsilciliği, geçtiğimiz ay ise ilçe Temsilciğine taşınmıştı.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Sultangazi’de depo yangını

Sultangazi’de depo yangını

Tasarım | Enba