Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 15 Ekim 2018

Türk Yerel Hizmet-Sen’de Karakuş Güven Tazeledi

Türk Yerel Hizmet-Sen’de Karakuş Güven Tazeledi
Ali Baba Halı Yıkama

Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonuna bağlı Türk Yerel Hizmet- Sen İstanbul Şubesi olağanüstü kongre için toplandı. Kongrede mevcut başkan Ramazan Karakuş güven tazelerken, Oğuzhan Çoban yeniden yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Kongre sonrası yapılan görev dağılımında ise Çoban, başkan yardımcılığı görevine getirildi.

Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonuna bağlı Türk Yerel Hizmet-Sen İstanbul Şubesi’nin olağan genel kurulu 13 Ekim Cumartesi günü Fatih’de bulunan sendika binasında yapıldı.

Üyelerin talebi doğrultusunda, çalışmalarını daha da verimli hale getirebilmesi, tüm kamu görevlilerini kucaklayabilmesi adına yapılan olağanüstü kongreye tek liste ile gidildi. Kongrede mevcut başkan Ramazan Karakuş güven tazeledi. Sendika olarak hiçbir zaman mücadeleden yılmadıklarını ifade eden Türk Yerel Hizmet-Sen İstanbul Şube Başkanı Ramazan Karakuş bundan sonrada aynı kararlılıkla yola devam edeceklerini kaydetti.

Kongrede, Sultangazi Belediyesi memurlarından aynı zamanda 24 Haziran seçimlerinde MHP’den milletvekili aday adayı olan bölgenin tanınmış simalarından Oğuzhan Çoban tekrar yönetim kuruluna seçildi. Kongre sonrası yapılan görev dağılımında ise Çoban, başkan yardımcılığı görevine getirildi.

Tasarım | Enba