Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 2 Mayıs 2015

“Türkiye bizimle huzura kavuşacak”

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili (adayı) Celal Adan Sultangazi’de esnaf ziyaretinde bulundu.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan seçim çalışmaları kapsamında Sultangazi’de esnaf ziyaretinde bulundu. Vatandaşları selamlayıp, esnafı ziyaret eden Adan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin selamlarını vatandaşlara iletti.

celal adan sultangaziIMG_8095

MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel ve İlçe Yönütüm Kurulu Üyeleri ile birlikte Çanakkale Şehitleri Caddesi’nde başlayan esnaf ziyareti 1. Cebeci Caddesi ile devam etti.

 

Ziyaret sonrası Emin Haber’e konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili (adayı) Celal Adan, “3 Mayıs tarihinde Sayın Genel Başkanımız partimizin seçim beyannamesini açıklayacak. Milletimiz de siz de sabırlı olun. O gün Türkiye’nin önüne çok hazırlıklı verimli bir program ortaya çıkacak” dedi.

celal adan sultangaziIMG_8107

7 Haziran seçimlerinde Türk halkının AKP iktidarına en ağır tokadı vuracağını söyleyen Celal Adan, “7 Haziran Genel seçimlerine doğru gidilirken artık iyice anlaşılmıştır ki; Türkiye 13 yıldır devam eden AKP iktidarının elinde her alanda mevzi kaybetmiş, her türlü kurguya açık hale getirilmiş ve birilerinin saltanatı pahasına milyonlarca insanımız perişan edilmiştir. Bu saatten sonra AKP’nin bütün çırpınışları boşunadır. Sahaya sürülen bütün siyasi mühendislik oyunlarının, algı operasyonlarının ve seçim öncesi vaadlerin milletimiz nezdinde hiçbir değeri kalmamıştır.  7 Haziran seçimlerinde milletimiz bu hükümete ve zihniyete en ağır tokadı vuracaktır. Milliyetçi Hareket Partisi’ni iktidara taşıyacaktır. 3 Mayıs’ta bütün Türkiye partimizin seçim bildirgesini görecektir. Türkiye bizimle yürüyecek, bizimle büyüyecek, bizimle huzura kavuşacaktır.” diye konuştu.

celal adan sultangaziIMG_8103

Yorumlar

Tasarım | Enba