Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 19 Mart 2015

“Üç Hilal’imizi hak ettiği yere dikeceğiz”

“Üç Hilal’imizi hak ettiği yere dikeceğiz”
Ali Baba Halı Yıkama

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili aday adayı Av. Başbuğ Pınarbaşı, partisinin Sultangazi İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Şişli eski İlçe Başkanı ve İstanbul eski İl Sekreteri Av. Başbuğ Pınarbaşı İstanbul 2. Bölgeden Milletvekili aday adaylığını başvurusunu Genel Merkeze giderek yapmıştı. Milletvekili aday adaylığı başvurusundan sonra seçim bölgesinde seçim startını veren Av. Başbuğ Pınarbaşı, partisinin ilçe teşkilatlarını da ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulunuyor.

 

Bu kapsamda partisinin Sultangazi İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden MHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili aday adayı Av. Başbuğ Pınarbaşı, İlçe Başkanı Yusuf Özel ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleriyle fikir alışverişinde bulundu. “Surda bir taş olmaya geldik. 7 Haziran için bizde varız” sloganıyla seçim kampanyasını yürüttüğünü belirten MHP Milletvekili aday adayı Av. Başbuğ Pınarbaşı, “7 Haziran’da hep beraber hareketimizin Sancağı , Türk Milletinin kurtuluş ve direnç sembolü ‘Üç Hilal’imizi hak ettiği yere dikeceğiz.” Dedi.

 

MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 7 Haziran genel seçimlerinde partisinin iktidar olacağını belirtti. Özel, Milletvekili aday adayı olan Av. Başbuğ Pınarbaşı’na da başarılar diledi.

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili aday adayı Av. Başbuğ Pınarbaşı

Tasarım | Enba