Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 14 Nisan 2017

Üç İsimden Yusuf Özel’e Tam Destek

16 Nisan halk oylamasından sonra Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Teşkilatı’nda kongre heyecanı yaşanacak. 30 Nisan’da yapılması planlanan kongre öncesi mevcut Başkan Yusuf Özel’e destek mesajları gelmeye başladı.

16 Nisan referandum çalışmaları kapsamında sahada ‘evet’ çalışmasına ağırlık veren MHP Sultangazi İlçe Teşkilatı, 30 Nisan’da yapılması düşünülen ilçe kongresinin de startını verdi. MHP’nin tanınmış üç ismi İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Çetinkaya, Eyyüp Öztürkmen ve Armağan Karul ilçe kongresinde mevcut başkan Yusuf Özel’i destekleyeceklerini açıkladılar.

mhp-sultangazi-birlik-beraberlik-gecesiIMG_3910

16 Nisan halk oylamasına iki gün kala Yusuf Özel’e destek mesajı yayınlayan ülkücü camianın yakından tanıdığı Murat Çetinkaya, Eyyüp Öztürkmen ve Armağan Karul, “Referandumda oyumuz ‘evet’ olduğu gibi, ilçe kongresinde ise ilçe başkanımız Yusuf Özel’in yeniden ilçe başkanlığına seçilmesi için evet diyeceğiz. Ve her zaman ilçe başkanımızın yanındayız” İfadelerini kullandılar.

14 Aralık 2014 tarihinde gerçekleşen MHP 3. Olağan Kongresi’nde ilçe başkanlığına seçilen Yusuf Özel’in göreve seçildiği günden bu yana bir çığır açtığını ve MHP’yi en iyi şekilde temsil ettiğini belirten Murat Çetinkaya, Eyyüp Öztürkmen ve Armağan Karul, “Yaklaşık 2,5 yıldır görevini en iyi şekilde yerine getiren, yaptığı çalışmalarla gönlümüzde bir kez daha taht kuran ilçe başkanımız Yusuf Özel’e desteğimiz tamdır. Siyasi görüşü ne olursa olsun toplumun her kesimi tarafından sevilen ve sayılan Özel ile yol yürümek bizim için onurdur. İlçe başkanımız Sayın Yusuf Özel ile birlikte ilçe teşkilatımızda bir şahlanış yaşandı. Bu şahlanışın devamı için ilçe kongresinde oyumuz ve desteğimiz Yusuf Özel’den yana olacaktır” diye konuştular.

Yorumlar

Tasarım | Enba