Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel 16 Nisan 2017

UEFA maçlarını 5 TL’ye seyrettirecek

Türk Telekom, yeni nesil TV platformu Tivibu’nun Türkiye TV pazarında ikinci sıradaki yerini güçlü bir kampanyayla taçlandırdı.

Türk Telekom, yeni nesil TV platformu Tivibu’nun Türkiye TV pazarında ikinci sıradaki yerini güçlü bir kampanyayla taçlandırdı. Türk Telekom’un başlattığı yeni kampanyaya katılan tüm müşteriler yeni Tivibu aboneliklerinde, Uydu Süper Paket’e 5 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek. Tivibu’nun zengin içeriğini ve ayrıcalıklı dünyasını daha fazla kullanıcıyla uydu üzerinden buluşturmak istediklerini belirten Türk Telekom Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, “Türk Telekom olarak, 2015-2016 sezonundan başlayarak 3 sezon için dünyanın en önemli spor organizasyonlarından birisi olan UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’nin yayın haklarını aldık. 2 sezon boyunca Türkiye’de önemli bir başarı yakaladık ve bir sezonda UEFA’da en çok karşılaşma yayınlayan platform olduk. Önümüzdeki sezon da bu özel içeriği Tivibu’nun gelişmiş özellikleri ile futbolseverlere sunmaya devam edeceğiz. Tivibu’yu tercih edecek yeni abonelerimiz sadece 5 TL’den başlayan fiyatlarla Süper Paket’ten faydalanabilecekler. Ayrıca dünyanın en prestijli spor organizasyonlarından UEFA karşılaşmalarından Avrupa futbol liglerine, tenisten golfa ve basketbola birçok daldaki sporun heyecanını, yerli ve yabancı gişe rekortmeni filmlerden oluşan zengin içeriği sunacağız. IPTV, uydu, akıllı cihazlar, web ve Smart TV gibi tüm platformlarda, güçlü ve zengin bir televizyon deneyimi sunan tek operatörüz. Hedefimiz entegre operatör olmamızın verdiği sinerjiyle, daha fazla kullanıcıyı TİVİBU’nun ayrıcalıklı dünyasıyla buluşturmak” dedi.

Müşteriler, referans gösterdikleri Türk Telekom mobil faturalı hattın tarifesine göre, 39 TL’ye sunulan Süper Paket’ten; 5 TL, 9 TL ya da 12 TL fiyatlarla yararlanabilme fırsatını yakalayacak. Türk Telekom, Tivibu için 24 ay taahhütle sunduğu teklif kapsamında yeni abonelere 3 ay boyunca Tivibu Go Süper paketini de hediye ediyor. Böylece kullanıcılar Tivibu Go Süper üzerinden sadece evden değil, cepten de takip edebilecek.

Yorumlar

Tasarım | Enba