Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 22 Mayıs 2018

‘Ufuk Baba’ya İftarda Doğum Günü Sürprizi

MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, İl Başkan Yardımcısı Ayhan Aras ve Yönetim Kurulu Üyeleri İlçe Emniyet Müdürü Ufuk Kayadelen’i unutmadı.

MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, İl Başkan Yardımcısı Ayhan Aras ve Yönetim Kurulu Üyeleri dün iftarını polisle birlikte Sultangazi Kalekolu’nda açtı. İftar programında MHP’li yöneticiler, ilçe emniyet müdürü Ufuk Kayadelen’e doğum günü sürprizi yaptı.

Sultangazi Kalekolu’nda görevli polis memurlarıyla iftar sofrasında bir araya gelen MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, İl Başkan Yardımcısı Ayhan Aras ve beraberindeki partililer, ezanın okunmasıyla birlikte İlçe Emniyet Müdürü Ufuk Kayadelen’e doğum günü sürprizi yaptı. “Ufuk müdürüm doğum gününüz kutlu olsun” pankartı açan partililer, Kayadelen’in doğum gününü kutladı.

Kendisi için hazırlanan pastadaki mumları da üfleyen ve şaşırdığı gözlenen İlçe Emniyet Müdürü Ufuk Kayadelen, MHP’li yöneticilere gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür etti.

Göreve başladığı geldiği ilk günden itibaren samimi duruşuyla halkın takdirini kazanan İlçe Emniyet Müdürü Ufuk Kayadelen’e  iftarda doğum günü sürprizi yapan MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, her zaman emniyet teşkilatının yanında olduklarını belirtti.Yorumlar

Tasarım | Enba