Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 27 Temmuz 2017

Uğur Mumcu Mahallesi’nde Trafo İsyanı

Sultangazi’de çocuk parkı içerisinde bulunan trafo hem tehlike saçıyor, hem de aşırı yüklenme nedeniyle s.o.s veriyor.
Uğur Mumcu Mahallesi’nde Trafo İsyanı
Ali Baba Halı Yıkama

Uğur Mumcu Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi 2298 sokakta bulunan çocuk parkında bulunan elektrik trafosu tehlike saçıyor. Vatandaşlar çocuk parkı içerisinde yer alan elektrik trafosunun tehlike saçtığını ve yıllardır trafonun bulunduğu yerden kaldırılmadığını söyledi.

SÜREKLİ ARIZA YAPMASI VATANDAŞI BEZDİRDİ

Çocuk parkında bulunan elektrik trafosunun aşırı yüklenmeden dolayı sürekli kısa devre yapmasından dolayı sık sık elektrik kesintisi de yaşanıyor, onlarca konut ve işyeri saatlerce karanlığa gömülüyor.
c4182a21-da62-4fab-ae40-f983fd69e29a
Vatandaşlar, yaklaşık 1 aydır trafonun kısa devre yapmasından dolayı elektrik kesintilerinin yaşandığını dile getirerek, “BEDAŞ’ı bilgilendiriyoruz. Görevliler gelip trafoyu kontrol ediyorlar, gerekli çalışmaları yapıyorlar. Ancak bu trafo çocuk parkında olmasından dolayı tehlike saçmanın yanında, artık kapasiteyi de kaldıramıyor.” açıklamasında bulundular.

Bir vatandaş ile BEDAŞ görevlileri ile arasında geçen diyalogda, BEDAŞ görevlisi belediyenin yer tahsisinde bulunması durumunda yeni bir trafo merkezinin yapılacağını belirtiliyor.

İlginizi çekebilir

DEVA tabelayı astı

DEVA tabelayı astı

Tasarım | Enba