Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 4 Ocak 2016

Ülkü Ocakları Bir Eğitim Yuvasıdır

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz İstanbul ziyaretleri kapsamında Cebeci Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti.

 

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım ile birlikte Cebeci Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti. Kılavuz’u Cebeci Ülkü Ocakları Başkanı Adem Yıldız ve yönetimi, MHP eski İl Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Aras ve çok sayıda genç karşıladı.

olcay-kılavuz-sultangazi-1

Ziyarette konuşan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Ülkü Ocaklarının dünyanın en büyük gençlik hareketi olduğunu ve yapılan faaliyetlerin tüm dünyada bir eşi benzeri daha olmadığını, fakat gerek ülke gerekse dünya medyasında yer bulmadığını dile getirdi. Kılavuz gençliğin eğitimlerine önem verdiklerini bu doğrultuda çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Ülkü Ocakları’nın bir eğitim yuvası olduğunu vurgulayan Kılavuz, öğrencilere burs, ülkü evi projeleri ve destek projeleri düzenlediklerini dile getirdi.

 

Cebeci Ülkü Ocakları’nda donanımlı bir ocak ve yoğun bir kalabalıkla karşılaştığını söyleyen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Cebeci Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Adem Yıldız’a teşekkür etti.

olcay-kılavuz-sultangazi-

Yorumlar

Tasarım | Enba