Eminhaber.Org

Ülkücüler ‘Ülküde ve ülkede birlik’ gecesinde coştu

MHP Sultangazi İlçe Teşkilatı’nın “Ülküde ve ülkede birlik” temasıyla düzenlediği program büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Ünlü sanatçı Alperen Kekili’nin sahne aldığı programda Sultangazililer Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi’ni hıncahınç doldurdu. Kasım Alper Özdemir ise seslendirdiği şiirler eşliğindeki sunumuyla gönülleri mest etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Teşkilatı tarafından Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi’nde “Ülküde ve ülkede birlik” programı düzenlendi. Programa TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan, MHP İl Başkanı Birol Gür, Belediye Başkanı Cahit Altunay, İl Başkan Yardımcıları, Sultangazi Ülkü Ocakları Başkanı Adem Yıldız, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci, muhtarlar, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“PARTİMİZİ İKTİDARA TAŞIMAK İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ”

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından başlayan “Ülküde ve ülkede birlik” programının açılış konuşmasını MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel yaptı. Özel şunları söyledi; “4 yıldır siz ülküdaşlarımızla birlikte gece ve gündüz demeden partimizi iktidara taşımak için mücadele veriyoruz. İnşallah bunu da sizlerin sayesinde başaracağız. Ülkemiz kritik süreçlerden geçiyor. Bizde bunun bilincindeyiz. Liderimiz devlet bahçelinin gösterdiği yol doğrultusunda mücadelemize devam edeceğiz. İnşallah Allah bu birliğimizi ve beraberliğimizi bozmaz, bozmak isteyenlere de bu fırsatı vermez. Biz sizlerle varız, sizlerle de var olmaya devam edeceğiz. İnşallah en kötü günümüz böyle olur”

“SULTANGAZİ’DE ÜÇ HİLAL BAYRAĞI YERE DÜŞÜRMEYENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

“Ülküde ve ülkede birlik” programını düzenleyen MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel ve ekibini tebrik eden MHP İl Başkanı Birol Gür, “24 Haziran seçiminin sonucunda Sultangazi’de üç hilal bayrağı yere düşürmeyen, bu bayrak için mücadele veren, sandık sonucunda İstanbul’da çok değerli bir sonuç alan Sultangazi ilçemizi tebrik ediyor, şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

“DEVLET BAHÇELİ’YE GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM”

MHP’nin düzenlediği programa katılan Belediye Başkanı Cahit Altunay yaklaşık 30 yıldır aktif siyasette yer aldığını belirterek, “Hiçbir dönemde olmadığı kadar böyle güzel ve uyumlu, devlet otoritesinin sarsılmaması, vatanımızın bozulmaması, bu konuda birilerine yem olmamak adına büyük bir mücadele MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

YUSUF ÖZEL’E DUYGULANDIRAN SÜRPRİZ

Yapılan konuşmalardan sonra kendilerine isimsiz kahramanlar ismini veren bir grup ülkücü genç, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel’e sürpriz yaptı. “Sultangazi’nin uç beyi sensiz asla” yazılı pankartla sahneye çıkan gençler, Özel’e ülkücü davaya sunduğu hizmetlerden dolayı plaket takdim etti.

PLAKETLE ONURLANDIRILDILAR

“Ülküde ve ülkede birlik” programına katkı sunan iş adamları plaketle onurlandırıldılar. İş adamlarına plaketlerini  TBMM Başkanvekili ve MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan takdim etti. MHP Mahalle başkanları, MHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Sultangazi Ülkü Ocakları ve Cebeci Ülkü Ocakları başkanı da hizmetlerinden dolayı plaketle onurlandırılan isimler oldu. Mahalle başkanlarına, ilçe yöneticilerine ve ocak başkanlarına plaketlerini MHP İl Başkanı Birol Gür takdim etti.

AYAKTA ALKIŞLANDI

Milliyetçilik ruhunu şarkılarıyla anlatan ünlü sanatçı Alperen Kekili, yoğun ülkücü hayran kitlesiyle karşılandı. Ülkücüler büyük bir coşku içersinde karşıladıkları Kekili’nin söylediği şarkılara bozkurt işaretleriyle eşlik ettiler. Sazını eline alarak İzmir marşını seslendiren Kekili, büyük beğeni ile dinlendi. Hep bir ağızdan söylenen şarkılarla salonu inleten ülkücüler, konser sonunda Alperen Kekili ile fotoğraf çektirmek için adeta yarıştılar.

Programın sunuculuğunu yapan Kasım Alper Özdemir ise, program boyunca seslendirdiği şiirler eşliğindeki sunumuyla gönülleri mest etti. Semazen eşliğinde davetlilere şiir ziyafeti sunan Özdemir’de ayakta alkışlandı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tasarım | Enba