Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SULTANGAZİ 30 Kasım 2014

Ünlü Malatya Çiğköftecisi 2. Şubesi ‘ni açtı.

Ünlü Malatya Çiğköftecisi 2. Şubesi ‘ni açtı.
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi’nin tanışmış iş adamlarından  Ramazan Dere ve Yunus Göksay ortaklığında Ünlü Malatya Çiğköftecisi  2.Şubesi’ni Sultangazi Eski Edirne Asfaltı Caddesi üzerinde açıldı.

Eski Edirne Asfaltı Caddesi üzerinde hizmete başlayan Ünlü Malatya Çiğköfte  salonu halk tarafından büyük ilgi gördü.
Açılış törenine Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hasan Akpınar ve ilçe yönetimi, Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Birinci , Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Ahmet Yıldız, Malatya Dernekler Federasyon Başkanı Yılmaz Durmuş, Sultangazi spor Kulübü Başkanı Osman Cengiz ,Sultangazi Belediyesi Kurucu Belediye Meclis Üyesi Ergin Kırmaç, Sultangazi Polis Hizmetleri Derneği Başkanı Yılmaz Saka ,Sultangazi spor Kulübü Onursal Başkanı Nevzat Yılmaz, Sultangazi spor Yönetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Topçu ,Eyüp Göl,Halil Poyraz,Gökmen Karataş, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

3

Okunan duaların ardından bir konuşma yaparak işletmenin açılış kurdelesdini kesen Saadet Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Hasan Akpınar konuşmasında işletmenin Sultangazi ve işyeri sahibi ile çalışanları için hayırlı uğurlu olmasını ve bereketli kazançlar getirmesini diledi.
Kurdale kesiminden sonra Malatya’nın sevilen sanatçıları Malatyalı İbrahim ,Ahmet Satılmış eserleriyle katılımcılara keyifli anlar yaşattılar.

 

Tasarım | Enba