Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 19 Şubat 2018

Ünlü sanatçı Ali Kınık’tan Sultangazi Polisine Moral Ziyareti

Ünlü sanatçı Ali Kınık, Sultangazi’de görev yapan kahraman Türk polisine moral ziyaretinde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği “Üye katılım” programına katılan ünlü sanatçı Ali Kınık, seslendirdiği parçalarla salonu hınca hınç dolduran Sultangazililere unutulmaz bir gece yaşattı.

Sultangazi’de verdiği konserle gönülleri bir kez daha fetheden sanatçı Ali Kınık, Afrin’deki Mehmetçiklerimizi de unutmadı. Suriye’nin Afrin bölgesinde terör örgütleri DEAŞ, PKK, PYD-YPG’nin temizlenmesi için başlatılan ve kararlılıkla devam edilen Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçiklerimize Sultangazi’den selam gönderen Kınık, konser sonrası da ilçede görev yapan kahraman Türk Polisini ziyaretini etti.

Gazi Karakolu ve Sultangazi Kalekolu’nda görevli polislere moral ziyaretinde bulunan ünlü Sanatçı Ali Kınık, her daim güvenlik güçlerinin yanında olduklarını söyledi. MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte polislerimize moral ziyaretinde bulunan Kınık, Gazi Mahallesi’ni terör örgütlerinden arındıran kahramanlara ayrıca teşekkür etti.


Yorumlar

Tasarım | Enba