Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 21 Mayıs 2020

Unutulan anahtarı almak için 3. kata tırmanırken düşüp yaralandı

Sultangazi’de bir kişi, kapının üzerinde unutulan anahtar nedeniyle 5 katlı binanın üçüncü katına tırmanmak istedi. Daire girmeye çalışan şahıs bir anda dengesini kaybederek sert zemine düşerek yaralandı.

Olay, dün akşam saat 21.00 sıralarında Sultangazi Uğur Mumcu Mahallesi 2257 Sokak’ta meydana geldi. Beş katlı kuran kursunun dalgınlık sonucu üçüncü katındaki dairenin anahtarı içeriden kapının üzerine unutuldu. Koronavirüs tedbirleri kapsamında eğitime ara verildiği öğrenilen kursta görevli olan Ozan Yetgil, binanın ikinci katından üçüncü katına tırmanmak istedi. Binanın arka kısmından üçüncü kata tırmanarak çıkmaya çalışan Yetgil, bir anda dengesini kaybedip ikinci katın balkonundan sert zemine düştü. Düşme esnasında vücudunun büyük bir bölümünde kırıklar oluşan Yetgil, kaldırıldığı Gaziosmanpaşa Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

“İKİNCİ KATTAN DÜŞTÜ”

Ozan Yetgil’in düştüğünü gören Hüseyin Akbıyık, 112 Acil Servisi’ni arayarak Yetgil’in yardımına koştu. O anları anlatan Akbıyık, “Arka taraftan düştü. Ben ambulansı aradım. Geldim ‘çocuk nasıl’ dedim. Baktım yüzü gözü kan içindeydi. İkinci kattan düştü. Betona çakılmış” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba