Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 25 Nisan 2018

Uyuşturucu satıcılarına nefes aldırmayan Sultangazi polisine tatlı sürprizi

Son yıllarda yaptığı başarılı operasyonlarla uyuşturucu satıcılarına nefes aldırmayan Sultangazi polisine vatandaşlardan tatlı sürprizi.

Kamuoyunda baron olarak tabir edilen yüzlerce uyuşturucu imalatı yapıp, satanları gözaltına alan Sultangazi Polisi, torbacılara da nefes aldırtmıyor. Halkın huzur ve güvenliği için aralıksız çalışmalarını sürdüren Asayiş Büro ekiplerinin son aylarda yaptığı başarılı operasyonlar neticesinde 100’ün üzerinde satıcı tutuklandı.

VATANDAŞLARDAN POLİSE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Sultangazi polisinin bu başarılı operasyonları vatandaşların da dikkatinden kaçmadı. Bir grup vatandaş dün akşam Sultangazi Asayiş Büro Amirliği’ni ziyaret ederek, ay-yıldızlı tatlı ikramında bulundu. Halkın huzur ve güvenliği için çalışan emniyet ekiplerine teşekkür eden vatandaşlar, son aylarda uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan başarılı operasyonların sonucunun sokakta da hissedildiğini belirttiler.

‘Daha huzurlu ve güvenli bir Sultangazi’ için çalışmalarını sürdüren ekiplerde, vatandaşların bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı mutlu olduklarını ifade ettiler.

POLİS HAFTASI’NDA GENÇLERDEN SÜRPRİZ

Öte yandan; Türk Polis Teşkilatının 173’ncü kuruluş yıl dönümününde kavga ihbarı üzerine halı sahaya giden polis ekiplerini gençler ikramla karşıladı. Kavga ihbarı üzerine halı sahaya giden Asayiş büro ekiplerini Türk bayrağıyla karşılayan bir grup genç, onlara pasta ikram etti.

Yorumlar

Tasarım | Enba