Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 9 Ağustos 2015

Uyuşturucu Satıcılarına Suçüstü

Uyuşturucu Satıcılarına Suçüstü
Ali Baba Halı Yıkama

50. Yıl Mahallesi’nde dün bir istihbaratı değerlendiren polis ekipleri, takibe aldıkları şahısları uyuşturucu satışı yaparken suçüstü yakaladı.

 

Sultangazi 50. Yıl Mahallesi’nde bir istihbaratı değerlendiren Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri İ. Aslan ve A. Tekiner’i takibe aldı.

 

Edinilen bilgiye göre; Asayiş Büro ekipleri 50. Yıl Mahallesi 2149 sokak üzerinde İ.Aslan ve A. Tekiner’in birlikte yaşadığı evi izlemeye aldılar. Ekipler 2 saat bekledikten sonra, apartmandan çıkan İ. Aslan’ı yaya olarak takibe aldılar.

 

İ. Aslan 200 metre sonunda bir şahısla buluştuktan sonra belinden çıkarttığı eroini satmak üzere iken, asayiş ekipleri tarafından suçüstü yakalanırken, diğer şahıs A. Tekiner’de izlemeye alınan apartmanın önünde yakalandı.

 

Savcılıktan alınan izin kararı ile İ.Aslan ve A. Tekiner’in birlikte yaşadıkları evde yapılan aramada 15 gram eroin ve 2.300 TL para ele geçirildi.

 

Yapılan operasyonda satıcılar İ. Aslan ve A. Tekiner ile birlikte aralarında bir bayanın da bulunduğu 3 alıcı da gözaltına alındı.

Tasarım | Enba