Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 9 Ekim 2015

Vatandaşlar olayı film seyreder gibi seyretti

Vatandaşlar olayı film seyreder gibi seyretti
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi’de gün geçmiyor ki bir olay yaşanmasın. Buna birde şehir magandaları eklenince ilçe adeta Teksas’a döndü.

 

1.Cebeci Caddesi’nde yaşanan maddi hasarlı bir trafik kazasında silahlı çatışma yaşandı. Vatandaşlar ise yaşanan bu olayı sadece izlemekle yetindi. Polisi aramak ise kimsenin aklından geçmedi.

 

Yaşanan maddi hasarlı bir trafik kazası sonrası, iki grup arasında tartışma çıktı. Sözlü olarak devam eden tartışmanın çevrede bulunan vatandaşlar için bir sinema filminden farkı yoktu. Herkes yaşanan sözlü tartışmayı büyük bir keyifle izledi. Daha sonra ise bu tartışma yumruklarla devam etti. Olayın baş aktörlerinden ticari taksi şoförü, araç içerisinde darp edildi.

 

Vatandaş yaşanan bu gelişmeleri büyük bir keyifle izlemeye devam ediyordu. 12 dakika süren tartışmanın sonunda ise bir anda silah sesleri gelmeye başladı. Meğer iki grup arasında silahlı çatışma yaşanmış. Tüm bunlara rağmen vatandaş keyfini bozmadı. Filmi izlemeye devam etti.

 

Bu haberi okuyan okurlarımızın çoğunluğu çatışmadan dolayı “Evet Sultangazi Teksas’a döndü” yorumlarında bulunarak, haber başlığımıza destek verecek. Ama 17 dakika süren olayı polise bildirmeyen, vatandaşta bir hata aramayacak.

 

Tasarım | Enba