Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 25 Haziran 2018

Ve Sultangazi Sapığı Yakalandı

Sultangazi Asayiş Büro Amirliği ekipleri, o iğrenç sapığı yakaladı.

9 Haziran Cumartesi günü Sultangazi’de evde yalnız olduğu esnada 12 yaşındaki çocuğun kapısına dayanarak cinsel saldırıda bulunan sapık Ramazan Yurt, Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin yürüttüğü çalışmalar sonucu Cebeci Mahallesi’nde yakalandı.

Türkiye’yi ayağa kaldıran “Sapık Komşu Dehşeti” Ramazan ayında Gazi Mahallesi 8 Evler bölgesinde yaşandı. Yaklaşık 1 yıl önce Esentepe Mahallesi’nden Gazi Mahallesi’ne taşınan E. ailesinin 12 yaşındaki küçük ferdi H.E., eski komşu dehşetini yaşadı. 6 yıllık komşusu olduğu öğrenilen Ramazan Yurt, 12 yaşındaki H.E’den kapıyı açmasını istedi. Olumsuz cevap alınca da penceredeki demir korkulukları zorlamaya başladı. Hem teşhircilik yapmaya, hem de bir eliyle küçük çocuğu yakalamaya çalışan Ramazan Yurt, çocuğu “eski komşuyuz” bahanesiyle kandırmaya çalıştı. 12 yaşındaki H.E., ise o anları saniye saniye kaydetti.

ÖZEL EKİP KURULDU

Sultangazi İlçe Emniyet Müdürü Ufuk Kayadelen ve Asayiş Büro Amiri Güral Çetin, sapığın yakalanması için özel bir ekip kurdu. Asayiş Büro Amirliği’nin tecrübeli dedektiflerinden oluşan özel ekip ilçede bulunan metruk binaların hepsini sık sık kontrol etti, gecekondu mahallelerini mercek altına aldı. Ramazan Yurt’un gidebileceği her yeri ve görüşebileceği kişileri yakın takibe alan özel ekip, bir yandan da akrabaları ile iletişime geçti. Özel ekibin yürüttüğü çalışmalar sonucu, sapık Ramazan Yurt Cumartesi günü saat 16.00’da Cebeci Mahallesi’nde bir evde gözaltına alındı.  Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen Ramazan Yurt Emin Haber tarafından görüntülendiğini fark edince polise “Beni çekmesinler” dedi.

SKANDAL SAVUNMA; “ALKOLLÜYDÜM HATIRLAMIYORUM…!”

Özel ekip tarafından sorgulanan Ramazan Yurt, o güne dair hiçbir şey hatırlamadığını söyledi. Küçük çocuğa cinsel organını gösteren, mastürbasyon yapan Ramazan Yurt, adeta skandal bir savunmada bulundu. Yurt, polise verdiği ifadede “Alkollüydüm hiçbir şey hatırlamıyorum” dedi.

TUTUKLANDI

Emniyetteki işlemlerin ardın Gaziosmanpaşa Adliyesi’ne sevk edilen Ramazan Yurt, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar

Tasarım | Enba