Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİSPOR, ÜST MANŞET 22 Temmuz 2015

Vira Bismillah

Bölgesel Lig Amatör Lig (BAL) Temsilcimiz Sultangazispor, Cebeci Spor Kompleksi’nde gerçekleştirdiği antrenmanla 2015-2016 sezonu için ilk antrenmanını yaptı. Teknik Direktör Memduh Fidan gözetiminde gerçekleşen ilk antrenmanda İsmail Kone dışında tüm oyuncular yer aldı.

 

Sultangazi’de beklenen gün geldi. Gururumuz Sultangazispor “Vira Bismillah” diyerek bugün 2015-2016 Futbol sezonunun startını verdi.  Geçtiğimiz sezon 3.ligin kapısından dönen ve yeni sezona mutlak şampiyonluk parolası ile transferler yapan temsilcimiz bu seneyi şampiyonluk ile noktalamayı düşünüyor.

 

2015-2016 sezonun startını veren temsilcimizi ilk antrenmanın da Kulüp Başkanı Osman Cengiz ve Kulüp Yöneticileri yalnız bırakmadı.

sultangazispor sahaya indi-manşet

Futbolcular umutlu

 

Geçtiğimiz sezon şampiyonluk yarışını son haftalara kadar taşımasına rağmen Düzcespor’un 1 puan gerisinde ligi ikinci bitiren Sultangazispor, yeni sezona umutlu girdi. Temsilcimiz Sultangazispor teknik direktör Memduh Fidan ile yeniden anlaşarak iddialı bir kadro kurdu. Memduh Fidan nezaretinde ilk çalışmasını yapan Sultangazisporlu oyuncuların oldukça keyifli ve yeni sezondan umutlu oldukları görüldü.

 

Kamp için Gerede’ye gidilecek

 

Ağustos ayının 15’ne kadar çalışmalarını Sultangazi’de sürdürecek olan Sultangazispor, çalışmalarını sürdürmek için daha sonra şehir dışına çıkacak. Kamp yeri olarak ise yeniden Bolu Gerede olarak belirlendi.

 

Emin Haber’e konuşan Sultangazispor Teknik Direktörü Memduh Fidan, “Sultangazi ve Sultangazipor’a borçlu olduğumuz geçen sezondan yarım kalan bir işimiz var. Yarım kalan işimizi tamamlamak için bugün startımızı verdik.  Ağustos ayının 15’ne kadar İstanbul’da çalışmalarımızı yapacağız. Burada yapacağımız çalışmalar genelde kuvvet kondisyon ağırlıklı olacak.

sultangazispor sahaya indi-2

Çalışmalarımız arasında hazırlık maçları da olacaktır. Hazırlık maçlarının büyük bir çoğunluğunu da Bolu Gerede kampında yapacağız. Transfer kontenjanımız halen var. Eksik gördüğümüz yerlerde ihtiyaç duyulursa, eksikliklerimizi giderip lige en iyi şekilde başlamak istiyoruz. “ diye konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba