Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 10 Ekim 2018

Yalnız yaşayan adam evinde ölü bulundu

Yalnız yaşayan adam evinde ölü bulundu
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi ilçesine bağlı Zübeyde Hanım Mahallesi’nde yaşayan 56 yaşındaki Ali Kaya’dan haber alamayan komşuları pencereden baktıklarında Kaya’yı kanepeye uzanmış olarak gördü. Tüm seslenmelerine rağmen Kaya’nın bir türlü ses vermemesi üzerine de polise haber verdiler. Eve gelen emniyet ekipleri Ali Kaya’nın öldüğünü belirledi.

Zübeyde Hanım Mahallesi’nde müstakil bir evde tek başına yaşayan 56 yaşındaki Ali Kaya’dan haber alamayan komşuları evine gitti. Evin penceresinin açık olduğunu gören komşular, pencereden baktıklarında Kaya’yı kanepeye uzanmış olarak gördü. Komşuların seslenmelerine rağmen Ali Kaya bir türlü ses vermedi.  Bunun üzerine komşuları polise haber vererek yardım istedi. Kısa sürede olay yerine gelen polis, müstakil evin kapısını açarak içeri girdi. Ekipler, Ali Kaya’nın öldüğünü belirledi ve yakınlarına haber verdi. Eve gelen Kaya’nın yakınları sinir krizi geçirdi.

Komşularının yardımlarıyla hayata tutunan Ali Kaya’nın şeker hastalığından dolayı hastanede tedavi gördüğü ve 8 gün önce taburcu edildiği öğrenildi. Eşinden ayrı yaşadığı öğrenilen Kaya’nın 8 ay önce de Zübeyde Hanım Mahallesi’ne taşındığını söyleyen komşuları, “Yalnız yaşıyordu, çocukları da kendisiyle ilgilenmiyordu” dedi.

Tasarım | Enba