Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, Genel, MANŞETLER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 28 Nisan 2018

Yaza Estepink Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi ile merhaba deyin

İstenmeyen tüylere Estepink Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi ile sonsuza dek elveda deyin!

Estepink Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi’nin profesyonel ekibi sizi istenmeyen tüylerin yarattığı sıkıntılardan kaçırılmayacak fırsatlarla kurtarıyor.

Ansızın çıkan davetlerinizde istenmeyen tüyler yüzünden kıyafet seçimleriniz kısıtlanıyorsa, her mevsimi pürüzsüz bir ten ile “merhaba” demek istiyorsanız Estepink Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi sizin için en doğru adres!

BUZ LAZER İLE KONFORLU LAZER EPİLASYON

Buz Lazer en ince ve en açık renkli tüylerde bile çok etkili, tamamen acısız ve dört mevsim uygulama yaptırabileceğiniz son teknoloji lazer epilasyon sistemi ile Estepink Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi, bu eşsiz uygulama ile en zor ve inatçı tüylerinizden kısa sürede kurtulmanızı sağlıyor. Erkeklerin de en çok tercih ettiği sistem olan Buz Lazer cildi eksi 3 dereceye kadar soğutarak istenmeyen tüyleri bir daha geri gelmemek üzere doldurarak yok ediyor.

ACISIZ VE AĞRISIZ BUZ LAZER

Senelerdir hayatımızda olan lazer epilasyon sistemleri her ne kadar güzellik rutinimizi başka bir boyuta taşımış olsa da, teknolojiyle ilgili henüz çözülmemiş bazı problemler vardı. Öncelikle her cilt rengine uygulanamıyor ve maalesef acı eşiği düşük olanlar için konforlu bir tedavi sunamıyorlardı. Buz Lazer, epilasyon sistemlerinde çığır açan yepyeni bir teknoloji ile karşımıza çıkıyor. Yeni nesil lazer sistemi Buz Lazer kalıcı pürüzsüzlük yaratırken, bunu daha çabuk, daha etkili bir şekilde gerçekleştiriyor ve eski teknolojilere kıyasla çok daha gelişmiş bir soğutucu mekanizma sayesinde, tamamen acısız ve konforlu bir tedavi olanağı sunuyor.

Estepink Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi’nde size özel seanslarla kaliteli bir hizmet sunmakta olup, güler yüzlü ekibi ve ilgili personeliyle size en iyi hizmeti vermek için her geçen gün hizmet kalitesini yükseltiyor.

Estepink Lazer Epilasyon ve Güzellik Merkezi, müşteri memnuniyetine önem vererek ihtiyacınız olan; lazer epilasyon hizmetini en iyi şekilde sizlere sunacaktır.

Yorumlar

Tasarım | Enba