Eminhaber.Org

Yeniden Refah Partisi muhtarlarla ile bir araya geldi

Yeniden Refah Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Orhan Kara ve ekibi, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Yeniden Refah Partisi Sultangazi İlçe Başkanlığı, Dilek Pastane Cafe Restorant’ta düzenlediği kahvaltı programında mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. İlçe başkanı Orhan Kara, tüm muhtarlara katılımlarından dolayı teşekkür etti. Muhtarların toplumdaki önemine dikkat çeken Kara, Yeniden Refah Partisi’nin 1 yıl önce Türk siyasi tarihine merhaba dediğini de hatırlattı. Yeni bir parti olmalarına rağmen Türkiye’nin tüm illerinde teşkilatlanma çalışmalarının tamamladığını ifade eden Kara, genel başkanlığını Dr. Fatih Erbakan’ın yaptığı Yeniden Refah Partisi’nin Milli Görüş’ün tek temsilcisi olduğunu söyledi.

Sultangazi’nin 15 mahallesinin sorunlarına hakim olduklarını dile getiren Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Orhan Kara, “Bir ilçede hizmet edebilmek için öncelikle ilçenizdeki belediye isabetli olarak her mahalleden seçmeniz gerekir. En azından her mahalleden birer tane sağlam, düzgün, kendisi hakkında olumlu raporlar aldığımız bir kardeşimizin muhakkak meclis üyesi olması gerekir. İkinci olarak da Sultangazimize de hizmet edebilmek için kesinlikle olmazsa olmaz muhtarlarımızla birlikte olmamız gerekiyor” dedi.

Sultangazi Muhtarlar Derneği Başkanı ve Esentepe Mahallesi Muhtarı Haydar Polat ise, 15 mahalle muhtarının birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiklerini belirterek, muhtarların en kolay ulaşabilir kişiler olduğunu söyledi.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

Sultangazi’de depo yangını

Sultangazi’de depo yangını

Tasarım | Enba